بهبود سئو سایت با اصلاح لینک های شکسته

آنالیز سایت

در این قسمت برای شما در خصوص مطلب آنالیز سایت صحبت کرده ایم تا انتها با ما همراه باشید.

تحلیل و آنایز سایت

تعیین اینکه کدام بخش های سایت شما موفق هستند و کدام بخش‌ها نیاز پیشرفت دارند همیشه آسان نیست.

با توجه به موارد بسیار مختلفی که می‌توان در نظر گرفت ، تجزیه و تحلیل عملکرد یک وب سایت و ایجاد تنظیمات مناسب می‌تواند بسیار دشوار باشد.

حتی توسعه دهندگان وب با تجربه هم می توانند جزئیات مهمی که مانع از پیشرفت سایت می‌شود را از دست ندهند.

در شیوه محتوا نویسی ، رویکرد ما برای آنالیز وب سایت مانند این است که ماشین شما برای بررسی و چکاپ کامل به مغازه بیاید.

تیم آنالیز و تجزیه و تحلیل ما هر جنبه ای از سایت شما را بررسی می‌کنند تا پیشرفت هایی که باعث موفقیت بیشتر آن می‌شود را تعیین کنند.

در ادامه ما یک برنامه عملی ایجاد کنیم و کلیه اقدامات لازم انجام می‌دهیم تا سایت شما از رقبای خود پیشی بگیرد.

انالیز رایگان سایت

در ابتدا بعد از اینکه وب سایت خود را جهت سئو سازی به تیم وب داران می سپارید یک انالیز رایگان از وب سایت شما انجام می شود.

با استفاده از این انالیز عیوب و مشکلات شما مدت زمان و هزینه آن به شما اعلام می شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن بودجه خود را مدیریت نمایید.

آنالیز سایت با الکسا

ما همچنین از ابزار های مختلفی مانند الکسا نیز برای بررسی سئو و بهینه سازی و ترافیک وب سایت شما استفاده خواهیم کرد که این امر به ما در زمینه بهتر کردن و یک آنالیز کلی کمک خواهد نمود.

از انالیز کلی سایت چه انتظاری دارید؟

جواب در فیلدهای زیر :

سئو سایت و بررسی بازاریابی آنالیز مطالب وب سایت آنالیز طراحی و توسعه

در ابتدا یکی از متخصصین سئو ما رویکردهای موجود در بازاریابی شما را بررسی می کند تا عملکرد تبلیغات و بهینه سازی شما را به خوبی ارزیابی کند.

شما گزارش مفصل و جامعی در مورد نحوه عملکرد وب سایت خود را دریافت خواهید کرد.

این گزارش شامل آنالیز صفحه به صفحه وب سایت شما ، ردیابی داده ها ، بک لینک ها و اثربخشی کلمه کلیدی می شود.

در صورت تمایل ما می توانیم گزارشی تهیه کنیم که به شما این امکان را می‌دهد که ترافیک و عملکرد سئو خود را با سایت های رقیب مقایسه کنید و همچنین شما را راهنمایی می کنیم که چه استراتژی برای رقابت شما مفید است.

(مطلب پیشنهادی : برای افزایش رنک سایت خود چه کنیم؟)
آنالیز-سایت
تیم آنالیز وب سایت ما همچنین بررسی خواهد کرد که در هر شبکه اجتماعی که عضوی از آن هستید چقدر خوب کار می‌کنید سپس می‌توانیم گزارشی از اثربخشی استراتژی شبکه‌های اجتماعی شما را ارائه دهیم و توصیه هایی برای بهبود این فعالیت‌ها به شما داشته باشیم .

همچنین اگر شما از هرگونه خدمات تبلیغات به ازای هر کلیک مانند گوگل ادوردز استفاده می‌کنید بازهم متخصصین آنالیز وب سایت وب داران می‌تواند اثربخشی استراتژی شما را در آنجا مورد بررسی قرار دهند.

در مرحله بعد دپارتمان تولید محتوای ما کلیه صفحات سایت شما را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهند.

در این روش یک ویرایشگر حرفه ای محتوای شما را برای دستور زبان و املا بررسی می کند در حالی که یک مشاور محتوا مشخص می‌کند که محتوای شما به مخاطب شما مربوط است یا خیر.

ویرایشگر با اجازه شما خطاهای موجود در محتوای شما را اصلاح می‌کند و حتی در صورت نیاز مطالب را کاملا بازنویسی می‌کند.

با بازنویسی مطالب سایت ، شما می توانید اطمینان حاصل کنید که پیام شما به صورت واضح پخش می‌شود و برای مخاطبانی که می‌خواهید هدف گذاری کنید موثر و جذاب است.

تیم تولید محتوای حرفه ای ما همچنین مشخص خواهد کرد که آیا سایت شما می‌تواند از محتوای جدید سود ببرد یا خیر.

در این صورت یک مدیر محتوا با شما همکاری خواهد کرد تا لیستی از دستورالعمل‌ها برای مطالب ایجاد کند که به سایت شما در دستیابی به اهداف شما کمک کند.

محتوا نویسان حرفه ای ما می توانند از این دستور العمل ها پیروی کنند تا محتوای تازه ای را تولید کنند که ترافیک دلخواه شما را داشته باشد.

در مرحله بعد یک طراح سایت حرفه ای کد های وب سایت شما را بررسی می‌کند و خطاهای آن را رفع می‌کند و مطمئن می‌شود که کد های شما با استفاده از بهترین شیوه نوشته شده است.

این بخش بسیار مهمی از فرآیند آنالیز وب سایت است زیرا برای مثال کد های CSS طولانی یا نادرست می تواند سرعت سایت شما را کاهش دهد.

کاربران به سایت هایی که سرعت بارگذاری بالایی دارند ، علاقه‌ای ندارند و این می‌تواند موجب کاهش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو شود.

در ادامه یک متخصص توسعه وب ، تبلیغات را در سایت شما تجزیه و تحلیل کرده و عناصر مهم طراحی سایت مانند قابلیت استفاده از موبایل یا ریسپانسیو بودن سایت را بررسی می‌کند.

خدمات وب سایت مداوم

گزارش آنالیز وب سایت شما به همان میزان به مشاوره نیاز دارد تا شما به درک وضعیت فعلی سایت خود و چگونگی بهبود روش محتوا نویسی بپردازید.

اعضای تیم می‌تواند با شما همکاری کنند تا استراتژی هایی که می خواهید برای پیشبرد اهداف سایت داشته باشید را انتخاب کنید.

خدمات آنالیز سایت ما در صورت تمایل شما می تواند چیزی بیشتر از گزارش کلی را شامل شود.

شما می توانید تصمیم بگیرید که با بازاریابان حرفه ای ، طراحان سایت و تیم تولید محتوای حرفه ای ما کار کنید تا سایت شما مطابق برنامه ای از قبل تعیین شده بهبود یابد.

انتخاب داشتن کلیه ابزار بازاریابی می تواند برای شما مقرون به صرفه باشد.

چرا وقت خود را با پیدا کردن ارائه دهندگان خدمات مختلف هدر دهید وقتی که می توانید با یک تیم حرفه‌ای که همه خدمات را پوشش می‌دهد کار کنید؟!

شما می توانید به صورت مداوم با کارشناسان وب داران در تماس باشید تا بتوانید یک برنامه هدفمند و کارآمد را برای بهبود سایت خود ایجاد کنید.

وب داران آماده ارائه هرگونه خدمات آنالیز سایت می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید یا درخواست خود را ثبت کنید.