خرید هاست و هاستینگ

در این مقاله درباره خرید هاست و هاستینگ صحبت کرده ایم، در ادامه با وب داران همراه باشید تا درباره این قسمت اطلاعات لازم را پیدا کنید.

جهت درخواست طراحی سایت می توانید با مشاوران وب داران تماس حاصل نمایید.

هاست چیست:

میزبانی در وب سایت ها و شبکه های اینترنتی، هاست گفته می شود. وظیفه اصلی هاست ارسال و دریافت داده هاست. عملکرد هاست شبیه یک حافظه انلاین است که صاحبان سایت های مختلف برای نمایش داده شدن اطلاعات داخل سایت باید فراهم کنند. هاست های مختلف قدرت های مختلفی دارند که هر مدیر سایتی با توجه به زمینه  فعالیت خود باید نوع مناسبی از هاست را تهیه کند. هاست ها قالب های متنوعی دارند که هر کدام متناسب با نیاز انواع کاربران مختلف هستند.

خرید هاست cpanel

cpanel یک کنترل پنل برای میزبانی سرور وب سایت است که بر مبنای لینوکس می باشد، در حقیقت شما با توجه به این کنترل پنل می توانید کلیه موارد مربوط به کدها و ساختار وب سایت خود را مدیریت نمایید.

هاست ابری

منظور از هاست ابری سرویس میزبانی می باشد که می تواند با سرعت بسیار بیشتری به درخواست های کاربران برای نمایش اجزای وب سایت پاسخ دهد.

و این به دلیل وجود سرور های مختلف در نقاط مختلف دنیاست.

هنگامی که شما از طریق مرورگر وب سایتی را باز می کنید که بر روی سرور ابری قرار گرفته از نزدیکترین سرور به شما برای نمایش وب سایت پاسخ داده می شود.

هاست ایران

این سرور میزبانی داخل ایران قرار گفته است، یعنی شما با خرید هاست ایران یک فضای میزبانی را که داخل کشور ایران قرار دارد را خریداری می کنید.

از معروفترین فضاهای میزبانی ایران می توان به سرور های موجود در برج میلاد اشاره کرد.

خرید هاست و دامنه

برای خرید سرور و دامنه می توانید از طریق همین برگه از وب سایت وب داران اقدام نمایید. تا بهترین فضای میزبانی را با توجه به نیاز شما فراهم نماییم.

هاست وردپرس ارزان

درباره این هاست در ادامه به صورت مفضل تری توضیح داده ایم. این هاست ها نیز یکی از مهمترین فضاهای میزبانی میباشند.

در ادامه به معرفی انواع سیستم های قابل ارایه هاست ها می پردازیم.

 1. هاست با میزبانی ابری
 2. هاست با میزبانی اشتراکی
 3. هاست با میزبانی ابری دانلود
 4. هاست با نمایندگی میزبانی ابری
 5. هاست با میزبان ابری ایران
 6. هاست با میزبان ابری خارج
 7. هاست با میزبان ابری لینوکس
 8. هاست با میزبان ابری ویندوز
 9. هاست با میزبان ابری دایرکت ادمین
 10. هاست با میزبان ابری وردپرس
 11. هاست با میزبان ابری جوملا

درباره ویژگی هاست خوب بیشتر بدانید.

خرید هاست با میزبانی ابری:

به نوعی از میزبانی های معمولی با زیرساخت های ابری که منابع ان می تواند در هر لحظه و به صورت تفکیکی تغییر کنند، هاست میزبان ابری گفته می شود. در هاست های قبل تر کاربر فقط می توانست میزان فضای مورد استفاده اش را تغییر بدهد. در هاست های جدید کاربر توانایی تغییر منابع از جمله رم و سی پی یو را دارد. کاربر می تواند منابع مثل سی پی یو را را به فراخور نیازش کم یا زیاد کند.

خرید هاست با میزبانی اشتراکی:

میزبان اشتراکی به هاست هایی اطلاق می گردد که کاربران یک سرور منبع اشتراکی دارند. کاربران درون این گونه فضاها از منابع اشتراکی از جمله رم و سی پی یو استفاده می کنند. هاست میزبان اشتراکی هم در ایران و هم در اروپا ارایه می شود. هاست نام برده شیوه مدیریت اسانی دارد. به دلیل اسانی مدیریت این هاست ها، کاربران علاقه مند به این مدل از هاست ها هستند.

هاست با میزبانی ابری دانلود:

هاست با میزبان ابری دانلود به نوعی هاست کمکی برای میزبان در کنار هاست اصلی اش است. هدف اصلی از به کارگیری این هاست افزایش سرعت لود سایت است. این هاست مناسب برای سایت های دانلودی است. اطلاعات اصلی روی سایت اصلی و بقیه اطلاعات روی هاست دانلود قرار می گیرد. این سرویس هم برای سایت های اشتراک فایل و هم در نسخه های پادکست و ویدیو اسریمینگ بهینه سازی شده است.

خرید هاستینگ با نمایندگی میزبانی ابری:

نمایندگی هاست، سرویسی است که برای ان دسته از افرادی که قصد دارند به کاربران خود هاست ارایه بدهند پیش بینی شده است. کاربران هاست با نمایندگی میزبانی ابری از نیم سرور اختصاصی بهره مند خواهند شد. این نوع از هاست نه در اعتبار و نه در منابع محدودیتی ندارند. افرادی که این سرویس را خریداری کنند هم می توانند سرویس ابری به فروش برسانند و هم  هزینه میزبانی سایت خود را کاهش دهند.

هاست با میزبان ابری ایران:

سایت هایی  که اکثر کاربرانشان در داخل کشور هستند و یا با ای پی ایران وارد می شوند،  می توانند از این نوع هاست با میزبانی ایران استفاده کنند. این مدل هاست در مقابل هاست های خارج هزینه کمتری دارد. محاسبه ترافیک سایت هایی که از این مدل هاست سرویس گرفته اند به صورت نیم بهاست.

خرید هاست با میزبان ابری خارج:

منظور از هاست خارج همان هاست اروپایی ارایه شده در المان است. افرادی که کسب و کاری در خارج از کشور دارند و از ای پی های خارجی استفاده می کنند، بهترین گزینه برای تهیه این سرویس هستند. ان دسته از مشاغل داخلی که از نرم افزارهای تحریم شده استفاده می کنند هم می توانند از این هاست بهره بگیرند. در مورد تعرفه هزینه ها هم بایستی ذکر کنیم هاست های خارجی از هاست های داخلی پرهزینه تر هستند.

خرید هاست با میزبان ابری لینوکس:

وقتی سروری  که از این هاست استفاده می کند دارای سیستم عامل لینوکس باشد، به میزبانش هاست لینوکسی می گویند. کاربرانی که بازبان برنامه نویسی php کار می کنند به استفاده از این هاست تمایل دارند. روی سیستم عامل لینوکس دارای سیستم کنترل پنل دایرکت ادمین وسی پنل می باشند.

هاستینگ با میزبان ابری ویندوز:

وقتی سیستم عامل نصب شده روی میزبان هاست ویندوز باشد، هاست ویندوز نامیده می شود.

برنامه نویسان متخصص در زمینه ASP  از میزبانی هاست ویندوز استفاده می کنند. البته برنامه نویسان php میتوانند از هاست ویندوز استفاده کنند.

خرید هاست با میزبان ابری دایرکت ادمین:

هاست هایی که کنترل پنلشان از طریق دایرکت ادمین انجام می شود هاست دایرکت ادمین نامیده می شود. با وجود تحریم های مختلف در چند سال اخیر همچنین هاست دایرکت ادمین دسترسی های مناسبی برای کاربرانش دارد. کنترل پنل دایرکت ادمین روی سیستم عامل لینوکس نصب می گردد.

تیم طراحی سایت وب داران برای طراحی یک وب سایت حرفه ای از بهترین و کاربردی ترین فضای میزبانی استفاده می نماید.

هاست وردپرس:

ورد پرس اسکریپتی محبوب میان کاربران خودش است. ورد پرس سیستمی برای طراحی سایت و مدیریت محتواهاست. سرویس هایی که برای ورد پرس بهینه شدند و قابلیت نصب روی ورد پرس دارند هاست وردپرسی نامیده می شوند.

خرید فضای میزبانی با میزبان ابری جوملا:

جوملا نیز یک زبان اسکریپت نویسی وسیستم مدیریت محتوا برای کاربران است. جوملا مانند وردپرس محبوبیت دارد. به هاست هایی که برای جوملا بهینه شده اند، هاست جوملایی گفته می شود.

کاربرد هاست ها:

اصلی ترین هدف از میزبانی ابری نمایش وب سایت ها می باشد. کاربران مختلف با توجه به کسب و کار خود حق انتخاب هر یک از میزبانی هاست ها را دارند. نوع سیستم عامل میزبان تاثیر گذار در انتخاب کنترل پنل مورد استفاده است. از نیاز های اصلی و مهم قبل از اقدام به راه اندازی یک سایت از خرید هاست و دامین است.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.