چگونه محتوا را برای وب سایت هدایت کنیم؟

چگونه محتوا را برای وب سایت هدایت کنیم؟

محتوای وب سایت اغلب طول می کشد. در حالی که طراحی وب سایت اجرا می شود. ممکن است شما متوجه نشوید اما در فروش شما بسیار موثر است. باید بدانیم که چگونه محتوا را برای وب سایت هدایت کنیم؟ نوشتن فقط یک روند است هرچند بیش از حد دلهره آور است. شما می توانید یک شرکت طراحی وب سایت را استخدام کنید تا نه تنها برای شما محتوا تولید می کنند بلکه در کل روند شما را راهنمایی هم می کنند

چگونه محتوا را برای وب سایت هدایت کنیم؟

تولید سرب فروش به عنوان هدف اصلی

محتوای وب سایت شما دارای قابلیت افزایش فروش و تبدیل سرب فروش است. تبلیغات و یا تلاش های بازاریابی ایمیل را فراموش کنید، شما می توانید از صفحه اصلی وب سایت خود، رهبری بسیار حرفه ای را کسب کنید! این چیزی است که در بسیاری از کسب و کار های کوچک در نظر گرفته نشده است.
اطمینان حاصل کنید که این هدف به روشنی در مرحله برنامه ریزی وب سایت شما در نظر گرفته شده است. این تضمین می کند که تیم طراحی وب شما می داند چگونه وب سایت خود را با توجه به نیازها و هدف شما سفارشی کند.

اهدافتان را در نظر بگیرید.

هدف نهایی این است که مخاطبان مورد نظر خود را جذب کنید. برای اینکه این اتفاق بیافتد، محتوای وب سایت باید در درجه اول و به طور کلی به مخاطبان هدف شما پاسخ دهد. یکی از اولین مواردی که باید در نظر بگیرد، دوستی با کاربر وبسایت است. به یاد داشته باشید هدف اصلی شما هنوز برای تبلیغ محصول و شرکت شما است. مختصر و خلاق باشید مهم نیست که صنعت یا طاقچه شما چیست؟ از زبان استفاده کنید که بازدید کنندگان گاه به گاه یا مبتدیان صنعت را خاموش نخواهد کرد.

چگونه محتوا را برای وب سایت هدایت کنیم؟

تحویل پیام شما

چیز دیگری که باید در نظر بگیرد این است که شما پیام خود را ارائه دهید. این ها چیزهایی هستند که باید در نظر گرفت:
1. از یک لحن صحیح استفاده کنید . به یاد داشته باشید که لحن مطالب شما باید نشان تجاری شما و نحوه ی موردنظر شما را درک کند.همانطور که قبلا ذکر شد، استفاده از زبان می تواند بر روی درک افراد از نام تجاری شما تأثیر بگذارد. شما می توانید از لحن گاه به گاه استفاده کنید تا تجربیات خود را در مورد جمعیت جوانتر و یا برای نشان دادن تخصص خود به کار ببرید.
2. از قدرت متقاعد کردن استفاده کنید . لحن معتبر تبدیل سرب شما را افزایش نخواهد داد. ارزش منحصر به فرد محصول خود را ارئه دهید. خدمات خود را با لبه محصول در برابر رقبا و با تاکید بر کیفیت ویژه محصول خود نشان دهید.
3. از تماس قوی به عمل استفاده کنید . شما باید CTA های روشن را در اختیار داشته باشید تا کاربران بیشتری را در قیف فروش قرار دهیدCTA .ها باید محتوا را تکمیل کنند، بسیار فعالانه عمل کنند و در موقعیت های استراتژیک در سراسر صفحه ظاهر شوند.
CTA چیست؟ مخفف Call To Action می باشد. با توجه به نامش مشخص است که هدفش تشویق کاربر برای کلیک بر روی دکمه CTA است. به عنوان مثال استفاده از دکمه های دانلود رایگان و غیره است.

4. در ارائه اطلاعات، فرمول های روزنامه نگاری را دنبال کنید . مهمترین اطلاعات را در بالای صفحه قرار دهید و سپس اطلاعاتی را که بر اساس اهمیت رتبه بندی شده است را پشتیبانی کنید. این فرمول یک “هرم ناقص یا نزولی” نامیده می شود. هدف اصلی این است که فورا توجه خواننده را جلب کند.
5. هرگز مشتریان بالقوه خود را گمراه نکنید. گاهی اوقات لازم است که بر خلاف کمبودهای محصول، به ویژه هنگامی که مقاربت اجتناب ناپذیر است، جلوه ای بسازیم. این بدان معنا نیست که شما می توانید از اطلاعات نادرست یا دروغ کاملا در مورد محصول خود استفاده کنید. اعتبار محصول شما بسیار مهم است. این نه تنها فروش آینده، بلکه هویت نام تجاری شما را به طور کلی تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

مقالات مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.