ساخت ایمیل

ساخت ایمیل

امروزه ساخت ایمیل و استفاده از آن به خصوص ساخت ایمیل یاهو ، هنوز هم یکی از رایج ترین ابزارهای ارتباطی مورد استفاده در محل کار است.

البته ساخت ایمیل هنوز هم برای بسیاری از افراد رسانه ای یک راه ارتباطی متوسط است و شرکت ها می دانند که اگر از سیستم یاد آوری در صفحه برای ایمیل استفاده نکنند، معایب آن بر مزایای آن پیشی می گیرد.

با یک مطلب دیگر از مباحث دیجیتال مارکتینگ در خدمت شما عزیزان هستیم.

در این مقاله قصد داریم به مزایا و معایب ساخت ایمیل برای کسب و کار شما اشاره کنیم.

مزایای ساخت ایمیل

مزایای ساخت ایمیل

 • ایمیل ابزاری رایگان است.هنگامی که آنلاین هستید، برای ارسال و دریافت پیام، هزینه دیگری برای پرداخت و دریافت آن ندارید.
 • ساخت ایمیل و ارسال آن سریع است پس از اتمام نوشتن پیام ، ارسال آن به سادگی کلیک کردن بر روی یک دکمه است. ایمیل بخصوص اگر سیستم یاد آوری در صفحه ایمیل در شبکه یکپارچه شده باشد، تقریباً بلافاصله ارسال می شود، تحویل داده می شود و سریع خوانده می شود.
 • ساخت ایمیل و کار کردن با ایمیل یاهو راحت است. پس از تنظیم حساب کاربری، ساختن، ارسال و دریافت پیام ساده است. همچنین، ایمیل امکان دسترسی آسان و سریع اطلاعات و مخاطبین را فراهم می آورد.
 • ساخت ایمیل یاهو امکان مراجعه آسان را فراهم می کند.

 • پیام هایی که ارسال و دریافت شده اند می توانند به صورت ایمن و راحت جستجو شوند. گشتن میان پیام های قدیم در ایمیل به جای یادداشت های قدیمی که روی کاغذ نوشته می شوند، بسیار ساده تر است.
 • تا زمانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، ایمیل از هر مکانی قابل دسترسی است. چه در دفتر کار باشید و چه در خیابان و یا حتی در خارج از کشور، می توانید به صندوق ورودی خود دسترسی پیدا کرده و پیام های خود را مطالعه کنید.
 • نامه الکترونیکی (ایمیل) بدون نیاز به مصرف کاغذ است بنابراین برای کره زمین مفید است. با ایمیل نه تنها می توانید هزینه های مصرف کاغذ را کاهش دهید، بلکه در واقع می توانید میزان خسارت وارده بوسیله کاغذ به محیط زیست را نیز کاهش دهید.
 • ساخت ایمیل یاهو امکان ارسال انبوه پیام ها را به شما می دهد. شما می توانید یک پیام خاص را بطور همزمان برای چندین گیرنده ارسال کنید.
 • ساخت ایمیل یاهو و استفاده از آن اجازه دسترسی فوری به اطلاعات و پرونده ها را به شما می دهد. شما می توانید به خودتان پرونده ها را ارسال کنید و پیام های خود را حفظ کنید تا بتوانید در صورت نیاز در آینده، مکالمات و تعاملاتی را که بصورت آنلاین انجام داده اید، روی کاغذ داشته باشید.

معایب ساخت ایمیل

معایب ساخت ایمیل

 • ایمیل به طور بالقوه می تواند باعث اضافه بار اطلاعات شود. ممکن است برخی از پیام ها نادیده گرفته شود یا خوانده نشود، به خصوص اگر ایمیل های زیادی دریافت می شوند و شبکه به نوعی، سیستم یاد آوری در صفحه ایمیل را در رایانه های محل کار فعال نکرده باشد .
 • ایمیل یاهو فاقد تماس شخصی است. بعضی موارد بهتر است به عنوان پیام های نوشتاری و تایپ شده ارسال شوند، اما برخی از موارد باید به صورت شفاهی منتقل یا بصورت دستی در یک یادداشت یا نامه نوشته شوند.
 • نباید ایمیل برای مدت طولانی نادیده گرفته شود. نکته استفاده از ایمیل این است که به مدیریت مداوم نیاز دارد. اگر آن را نادیده بگیرید، تعداد پیام های بیشتر و بیشتری وارد صندوق ورودی شما می شوند تا زمانی که صندوق ورودی شما قابلیت مدیریت نداشته باشد.
 • ایمیل می تواند باعث سوء تفاهم شود. از آنجا که ایمیل شامل ارتباط غیر کلامی نیست، گیرندگان ممکن است پیام فرستنده را نادرست تعبیر کنند. این امر به ویژه زمانی صادق است که فرستندگان قبل از ارسال آن ها پیام های خود را مرور نمی کنند.
 • پیام های ایمیل می توانند حاوی ویروس باشند. بهتر است از این احتمال آگاهی داشته باشید تا هنگام باز کردن پیام های افرادی که نمی شناسید یا هنگام بارگیری پیوست ها ، مراقب باشید.
 • ایمیل باید کوتاه و مختصر نوشته شود. این امر دشوار است مخصوصا اگر شما کسی هستید که پیام های طولانی ارسال می کنید.
 • ایمیل به پاسخ به موقع نیاز دارد. در حالی که برخی از افراد تمایل به بی اعتنایی به پیام ها دارند ، به کسانی که نیاز به پاسخ دارند باید به محض دریافت و خواندن به آن ها پاسخ داده شود. اگر اینگونه نباشد، پیام های فوری و مهم ممکن است بدون توجه باقی بمانند.

مزایای ساخت ایمیل برای تجارت شما

مزایای ساخت ایمیل برای تجارت

پست الکترونیکی یک سیستم ارتباطی مجازی است که شیوه انجام کارهای تجاری شرکت ها را تغییر داده است.

ساخت ایمیل یاهو تبادل اطلاعات را تسریع می کند، موانع جهانی را برطرف می کند، هزینه های ارتباطات را پایین نگه می دارد و به افراد بازرگان این امکان را می دهد تا از هر نقطه دنیا به پیام های خود دسترسی داشته باشند.

به همین ترتیب، شرکت ها از مزایای زیادی که ساخت ایمیل یاهو ارائه می دهد بهره مند می شوند.

ارتباط سریع تر با ساخت ایمیل

ایمیل وسیله ای سریع تر برای برقراری ارتباط و مکاتبات است.

با ساخت ایمیل یاهو، افراد تجاری با تاخیرهایی که معمولاً هنگام ارسال مکاتبات از طریق نامه مواجه می شوند را با ارسال ایمیل تجربه نمی کنند.

علاوه بر این، ایمیل اسناد سریع تر از نمابر است.

فقط با یک کلیک روی یک دکمه، مشاغل می توانند اطلاعات حساس به زمان را برای هر کسی در جهان ارسال کنند و گیرنده آن پیام را فورا دریافت کند.

این نوع تبادل سریع و مؤثر به افراد امکان می دهد تا در صدر پروژه ها بمانند، به درخواست های ارتباطی با کارآیی بیشتری پاسخ دهند و فعال تر باشند.

دسترسی بیشتر با ساخت ایمیل

ساخت ایمیل یاهو زمان و موانع جهانی را از بین می برد.

وقتی افراد تجاری از ایمیل استفاده می کنند می توانند در هر ساعت، روز یا شب اطلاعات را ارسال و دریافت کنند.

از آنجا که ایمیل مبتنی بر اینترنت است، فناوری ارتباطات پیشرفته این امکان را می دهد تا افراد از طریق اتصال اینترنتی از طریق رایانه، تلفن های همراه یا دستیاران دیجیتالی شخصی، از هرجای دنیا به ایمیل دسترسی پیدا کنند.

ساخت ایمیل این اجازه را می دهد تا کسانی که برای کار سفر می کنند در هر کجا که باشند به راحتی با ایمیل خود در ارتباط باشند.

تبلیغات

تبلیغات با ساخت ایمیل

ایمیل یک راه مقرون به صرفه برای تبلیغات به مشاغل ارائه می دهد.

تبلیغات ایمیل بلافاصله و بدون هزینه تمبر یا پاکت نامه به مخاطبان انبوه می رسد.

مزیت ایمیل مارکتینگ این است که گیرنده ها می توانند آگهی اصلی را به دوستان و خانواده خود منتقل کنند و اطلاعات را از طریق بازاریابی به صورت واژگان دریافت کنند.

بازاریابی از طریق ارسال ایمیل راهی مؤثر است تا بتوانید شرکت خود را کمی سبزتر کنید، زیرا نیازی به چاپ بروشورها نیست.

خدمات مشتری

خدمات مشتری با ساخت ایمیل

مجله الکترونیکی بازاریابی اظهار داشت که ایمیل راهی سریع و آسان برای ارائه بازخورد در مورد محصولات و خدمات به مشتریان ارائه می دهد.

مشتریان حتی می توانند از طریق ساخت ایمیل و ارسال آن با نمایندگان خدمات مشتری شرکت تماس بگیرند، و اغلب نگرانی های خود را از طریق ایمیل مطرح می کنند.

سرعت

نامه الکترونیکی تقریباً فوری است در حالی که یک نامه پستی می تواند چند روز طول بکشد.

نمابرها سریع تر از نامه پستی هستند، به دلیل مشغله در خطوط تلفن، مشکلات مکانیکی یا حتی نداشتن کاغذ در هر دو طرف ممکن است دچار تاخیر شوند.

برخلاف تماس های تلفنی، ایمیل ها بدون انتظار برای پاسخ می توانند ارسال شوند.

کنترل

گیرندگان این حق را دارند که بدون نیاز به انواع مختلف وقفه های مزاحم، در صورت تمایل به ایمیل پاسخ دهند.

همچنین ایمیل به دریافت کنندگان زمان می دهد تا اطلاعات را برای پاسخگویی جمع کنند و پاسخ های متفکرانه، مختصر و آموزنده تری تهیه کنند.

فرستندگان نیز از همین مزایا بهره مند می شوند.

راحتی

ایمیل های ورودی و خروجی می توانند بطور دائم ذخیره شوند بدون ایجاد مستندات غیر ضروری.

کاربران می توانند نسخه ها را بازیابی کنند و می توانند چندین پوشه ایمیل ایجاد کنند تا پیام ها را به صورت منطقی طبقه بندی کنند.

کاربران می توانند به جای تلاش برای یادآوری موارد گفته شده در یک تماس تلفنی ، به اطلاعات از طرف همکاران خود دسترسی پیدا کنند.

ساخت ایمیل همچنین امکان ضمیمه انواع مختلف فایل ها و تصاویر را فراهم می کند.

بازاریابی با ساخت ایمیل

بازاریابی با ساخت ایمیل

لیست های پستی از طریق ایمیل راهی عالی برای ارتباط با مشتریان است.

خبرنامه ها ابزار مؤثر برندسازی هستند و نام تجاری و محصولات یا خدمات تجاری خود را در ذهن مشتریان تازه می کنید.

خبرنامه های ایمیل به شما امکان می دهند بدون هزینه کردن درمورد مواد بازاریابی، به تبلیغات، پیشنهادهای جدید، فروش و رویدادهای شرکت هشدار دهید.

از جمله پیوندی که به راحتی قابل چشم پوشی است، ارتباطات غیرواقعی است.

سرعت تحویل

یكی از مهم ترین مزایای پیوست های ایمیل در شركت ها سرعت تحویل است که از چند ثانیه برای پیوست های کوچک تر تا چند دقیقه برای پیوست های بزرگ تر متغیر است.

این ممکن است سریع تر از تحویل دادن سند به فرد در بخش دیگری از دفتر باشد.

همکارانی که از طریق تلفن صحبت می کنند یا در یک کنفرانس شرکت می کنند می توانند اسناد را با استفاده از پیوست های ایمیل به اشتراک بگذارند و در طول تماس درباره آن ها بحث کنند.

نیازی به انتظار برای تحویل، یا تا زمانی که همه کارگران در همان زمان در یک مکان باشند نیست.

سهولت ارتباطات با ساخت ایمیل

ساخت ایمیل یاهو و نامه الکترونیکی به دلیل راحتی آن، به محبوبیت بالایی رسیده است.

پیام ها به سرعت جابجا می شوند و اطلاعات زیادی در بدنه ایمیل یا از طریق پیوست ها به اشتراک گذاشته می شود.

ایمیل ها به راحتی بایگانی و جستجو می شوند.

ساخت ایمیل و استفاده از آن به نویسنده این فرصت را می دهد تا از طریق اندیشه خود فکر کند و یک سطح حرفه ای ارتباط برقرار کند.

مشاغل از ایمیل استفاده می کنند تا مشتری های جدید را درخواست کنند ، خدمات به مشتریان ارائه دهند و کارمندان را در روند تحولات نگه دارند.

تطبیق پذیری ایمیل آن را به یک بخش ضروری از هر تجارت کوچک مدرن تبدیل می کند.

کسب و کار اینترنتی موفق با وب داران

ساخت ایمیل با وب داران

تیم طراحی سایت و سئو وب داران همیشه همراه شماست.

شما می توانید به کمک کارشناسان سئو ما در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید و کسب و کار خود را متحول کنید.

کارشناسان ما با توجه به تسلط خود در زمینه بهینه سازی سایت و طراحی وب سایت و همچنین تسلط کامل روی تکنیک های سئو محلی و همچنین با به کارگیری متدهای روز دنیا در زمینه بهینه سازی می توانند شما را در کلمات کلیدی مختلف در نتایج گوگل بالا بیاورند.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر راجع به هزینه سئو به صفحه ” هزینه سئو سایت ” وب سایت ما مراجعه کنید.

همچنین کارشناسان طراحی سایت ما می توانند شما را در زمینه طراحی وب سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی راهنمایی کنند و یا این سایت ها را به صورت اختصاصی برای شما طراحی کنند.

 

4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.