تکنیک های سئو 2019

تکنیک های سئو 2019

تکنیک های سئو 2019

وقت آن است تا نگاهی بیاندازیم به آنچه در آینده برای متخصصان سئو در سال ۲۰۱۹ وجود دارد.

چه استراتژی ها و تاکتیک‌هایی در سئو موثر خواهد بود و به شما کمک خواهد کرد تا رتبه بهتری در نتایج جستجو داشته باشید و درآمد بیشتری کسب کنید؟

ما ( وب داران | طراحی سایت در تهران ) قصد داریم در این مقاله به ده استراتژی مهم سئو در سال ۲۰۱۹ اشاره کنیم که بر گرفته از نظر ۴۷ سئوکار مطرح دنیا می باشد.

پس در ادامه با مقاله تکنیک های سئو 2019 همراه ما باشید.

1.     قصد مخاطبان و کاربران خود را درک کنید

تکنیک های سئو 2019 و قصد مخاطبان و کاربران خود را درک کنید

مخاطبان شما چه چیزی را ترجیح می دهند؟ متن؟ تصاویر؟ فیلم؟ پیام صوتی؟

از نظر کارشناسان ما دانستن این موضوع مهم تر از همیشه است.

یکی از نکات مهم تکنیک های سئو 2019 درک خواسته مخاطبان است.

در ادامه به سخن بزرگان عرصه سئو در این زمینه اشاره می کنیم.

Mindy Weinstein

Mindy Weinstein مدیرعامل شرکت Market Mindshift گفت: شما باید بدانید وقتی یک کاربر یک کلمه یا عبارت را جستجو می کند دنبال چه چیزی است و چه انتظاری دارد و شما باید پاسخ خود را به ساده ترین روش ممکن ارائه ارائه دهید.

Motoko Hunt

Motoko Hunt رئیس کمپانی AJPR موافقت کرد و افزود که علایق، سلایق و ترجیحات مخاطبان شما می تواند سریع تر از آنچه فکر کنید، تغییر کند.

هانت افزود: حتی اگر محتوای وب سایت شما حرفه ای نوشته شده و بهینه شده باشد، اما اگر این کار را برای مخاطبان اشتباهی انجام داده باشید، باعث رشد کسب و کار نخواهد شد.

Julia McCoy

طبق گفته Julia McCoy مدیرعامل شرکت Express Writers: تمامی سایت هایی که در آینده رتبه های بالا را تصاحب می کنند، کاربر پسند هستند.

وی افزود اگر سایت شما تجربه کاربری مخاطبان را افزایش دهد از طرف گوگل پاداش می گیرد و بازدید کنندگان شما روی سایت شما سرمایه گذاری می کنند.

Jesse McDonald

Jesse McDonald متخصص سئو و مدیر عملیات TopHatRank گفت: این مسئله مهمی است زیرا رتبه بندی ها در طول یک سال گذشته در نوسان بوده است تا به کمک معنایی سوال جستجوی کاربر باشد.

وی افزود برای سئو و متخصصان محتوا بسیار مهم خواهد بود که به شدت بر روی هدف کاربر از کلمات کلیدی مورد نظر خود هنگام ایجاد محتوا توجه کنند.

Casie Gillette

Casie Gillette مدیر ارشد بازاریابی دیجیتال در KoMarketing هم متوجه تغییر گوگل در قصد کلمه شده است.

وی گفت ما بیشتر باید در مورد جایی که میخواهیم وقت خود را صرف کنیم، فکر کنیم.

آیا می خواهم وقت و هزینه خود را صرف تلاش برای رتبه بندی برای مدت طولانی کنم یا اینکه باید در عوض تمرکز خود را به شرایط دیگر تغییر دهم؟

خریداران از کجا دانش بیشتری کسب کنند و بیشتر به آنچه می فروشم علاقه مند شوند؟

Chuck Price

Chuck Price پایه گذار Measurable SEO گفت: برای سازگار شدن با این تغییر در سال ۲۰۱۹ ممکن است شما شیوه انجام تحقیقات کلمات کلیدی خود را تغییر دهید.

وی افزود هنگام انجام تحقیقات در مورد کلمات کلیدی در سال ۲۰۱۹ ضروری است که نتایج جستجو را بررسی کنید تا ببینید وب سایت هایی مانند شما برای یک عبارت هدفمند رتبه بندی می کنند یا نه؟

اگر نتایج بالای جستجو پر شده است از سایت های دایرکتوری یا مجله ای و وب سایت شما یکی از این موارد نیست، پس عبارت دیگری را انتخاب کنید.

Jeremy Knauff

Jeremy Knauff مدیرعامل Spartan Media گفت: اکنون زمان متوقف کردن تطابق عبارات و کلمات کلیدی است و شروع به اطمینان از اینکه محتوای شما به سوالات کاربران از طریق جستجو پاسخ می دهد.

وی افزود در حالت ایده آل ما باید با پیش بینی مطالب بعدی خود،  گامی رو به جلو برداریم و به سوالات کاربر که ممکن است پس از پاسخ به سوال اولیه خود برای او ایجاد شود پاسخ دهیم.

2.     فراتر از گوگل کار کنید

تکنیک های سئو 2019 و فراتر از گوگل کار کنید

آیا آمازون و اپل می توانند به تسلط جستجوی گوگل پایان دهند؟

یکی از تکنیک های سئو 2019 این است که فراتر از گوگل عمل کنید.

Eli Schwartz

Eli Schwartz مدیریت سئو و رشد SurveyMonkey به این امر معتقد است.

او گفت: من فکر می‌کنم که سال ۲۰۱۹ سالی خواهد بود که یک بار دیگر سئو فقط به چگونگی بهینه سازی گوگل نخواهد پرداخت، بلکه ما باید موتور های دیگر را هم در نظر بگیریم. ( مانند داک داک گو )

Cindy Krum

Cindy Krum مدیرعامل شرکت MobileMoxie هم خاطر نشان کرد: سئو در مورد نشان دادن هر مکان یا هر چیزی است که کاربران جستجو می کنند، نه فقط دریافت اولین لینک آبی!

بنابراین شما باید یاد بگیرید چگونه ترافیک و سرگرمی را برای موارد دیگری غیر از وب سایت ها هدایت کنید.

اگر مشتریان بالقوه به دنبال برنامه هستند باید در فروشگاه های اپلیکیشن جایگاه خوبی داشته باشید، اگر در حال جستجو برای پادکست ها یا فیلم ها هستند شما باید در جایی که افراد در جستجوی آن هستند جایگاه خوبی داشته باشید.

وی افزود برند های قوی چند وجهی می شوند و فراتر از رتبه بندی برای وب سایت ها عمل می کنند.

سئوکارهای قوی هم باید همین کار را انجام دهند و فقط منحصر به نتایج گوگل نباشند.

Jes Scholz

Jes Scholz مدیر دیجیتال بین المللی Ringier AG گفت: من فکر می کنم که دامنه سئو برای گسترش دید در سیستم عامل های دیگر گسترش می یابد.

وی افزود فراتر از هدایت کاربران به وب سایت خود با استفاده از رتبه بندی بالا در نتایج جستجو باشید و فقط به این روش فکر نکنید.

چگونه می توانید برای محتوای خود در قسمت های برجسته و راه‌های ارتباطی، بیشتر در معرض دید باشید؟ و کارهایی از این قبیل برای اطمینان از دستیابی به مخاطبان هدف.

Kristine Schachinger

Kristine Schachinger استراتژیست دیجیتال و مشاور سئو گفت: برای کسانی که محصولاتی دارند که می‌توانند به فروش برسانند یا برندهایی که می توانند از مزایای دیده شدن بهره مند شوند، دستگاه های صدا ( home assistant )  را نمی توان نادیده گرفت.

در نهایت لازمه همه این ها بهترین محتوا در سریع ترین پلتفرم است برای ارائه به کاربران از هر کجا که آمده باشند.

Keith Goode

Keith Goode کارشناس ارشد سئو و اطلاعات امنیت گفت: کل تجربه جستجو باید تخصص ما باشد، هدف ما فقط هدایت ترافیک نیست.

او اضافه کرد: باید اطمینان حاصل شود که ما تجربه جستجو را بهینه کرده ایم، اعم از مبتنی بر وب یا برنامه یا هر فن آوری بزرگ دیگر در آینده، تا بتوانیم کارآمد ترین و جذاب ترین پیشنهادات را برای رفع نیاز کاربران، ادامه دهیم.

3.     نشانگر داده های ساختاری کلیدی است

تکنیک های سئو 2019 و نشانگر داده های ساختاری کلیدی است

یکی از تکنیک های سئو 2019 توجه به داده های ساختاری است.

Marcus Tandler

Marcus Tandler بنیان گذار و مدیرعامل Ryte گفت: هر زمانی ممکن است از داده های ساختاری استفاده کنید.

وی افزود: با توجه به اهمیت هوش مصنوعی برای گوگل، داده های ساختاری نیز از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند.

اگر گوگل می‌خواهد از تلفن های هوشمند به هوش مصنوعی منتقل شود، داده های ساختاری نقش مهمی دارند.

البته اگر کرال ( خزیدن ) شدن اطلاعات مورد نیاز شما طولانی باشد، مهم نیست هوش مصنوعی شما چقدر خوب باشد، این هرگز عالی نخواهد بود.

هوش مصنوعی نیاز به پردازش سریع مطالب و روابط آن ها با یکدیگر دارد.

JP Sherman

JP Sherman متخصص جستجو و کارشناس شرکت Red Hat گفت: شما باید شروع به جستجو و درک داده های ساختاری، اسکیما و رفتارهای جستجوی فعال و غیر فعال کنید و اینکه این ها چگونه می توانند تاثیر بیشتری روی نتایج جستجوها داشته باشند.

شرمن گفت: روابط متنی بین مباحث و رفتارها که توسط داده های ساختاری پشتیبانی می شود، روند مهمی است که برای شروع درک، آزمایش و پیاده سازی برای سال ۲۰۱۹ نیاز داریم.

با استفاده از معماری اطلاعات، برچسب ها، ابر داده ها و اخیراً نشانه های ساختاری؛ ما توانستیم سیگنال های موتورهای جستجو را برای درک این ساختار محتوای موضوعی و حمایتی، ارائه دهیم.

Jamie Alberico

Jamie Alberico صاحب امتیاز سئو برای Arrow Electronics گفت: شما باید با استفاده از ادغام و نشانه گذاری داده های ساختاری داده شده، مطالب موجود خود را اعمال کنید.

این نشانگرها یک ارتباط کلیدی بین واقعیت و آینده؛ بدون پرده است.

Bill Slawski

Bill Slawski مدیر تحقیقات سئو در Go Fish Digital هم این نکته را اضافه کرد: “درک کنید” و “استفاده کنید” از اسکیمای مناسب در صفحات برای محصولات، پیشنهادات، رویدادها، اطلاعات تماس، انجمن های اجتماعی و نهادهای یکسان اطلاعات سازمانی، رتبه بندی ها و محتوای قابل صحبت.

4.     محتوای با کیفیت ایجاد کنید

تکنیک های سئو 2019 ، محتوای با کیفیت ایجاد کنید

یکی دیگر از تکنیک های سئو 2019 ایجاد محتوای با کیفیت است.

Eric Enge

Eric Enge مدیر کل Perficient Digital گفت: به روز رسانی الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۱۸ نشان داد که گوگل تمرکز خود را در ارزیابی کیفیت محتوا و در عمق و وسعت محتوای وب سایت، تشدید می کند.

وی افزود: ما عملکرد سئو تعدادی از سایت های مختلف را ردیابی کردیم،  سایت هایی که کیفیت استثنایی در پوشش محتوای کیفی داشتند، در طول سال روند صعودی خوبی در رتبه بندی داشتند، در مقابل سایت هایی که محتوای ضعیف داشتند، افت رتبه پیدا کردند.

او همچنین گفت: انتظار می رود که در سال 2019 روند پاداش گوگل به سایت ها، بر اساس کیفیت و عمق محتوای آن ها باشد.

او اضافه کرد: گوگل به طور مداوم الگوریتم های خود را در این زمینه در طول سال تنظیم می کرد و من معتقدم که هنوز تنظیمات بیشتری برای انجام آن ها وجود دارد.

Alexandra Tachalova

Alexandra Tachalova مشاور بازاریابی دیجیتال می گوید: اگر شما هنوز فقط برای زنده نگه داشتن وب سایت یا وبلاگ خود تولید محتوا می کنید، دیگر به اندازه کافی خوب نخواهید بود.

تنها مسئله محتوا این است که به اندازه کافی برای لینک سازی خوب نیست، بنابراین احتمال کمی وجود دارد که به تنهایی در گوگل رتبه بگیرد.

بهتر است هر چند ماه یک محتوای خوب تولید کنید تا اینکه ماهی چند محتوا تولید کنید که فقط چند بازدید داشته باشد.

Matt Siltala

Matt Siltala رئیس رسانه Avalaunch Media گفت: آن چیزی که شما باید انجام دهید ایجاد محتوایی است که جواب سوالات کاربران را بدهد، محتوایی که منفعل باشد، ایجاد انگیزه کند و با کاربران ارتباط برقرار کند.

اگر بتوانید به سوالی پاسخ دهید می توانید صدرنشین باشید، فروش کنید، به لینک بیلدینگ کمک کنید، به مدیریت شهرت کمک کنید، همه این ها به کمک محتوای خوب امکان پذیر است.

تحقیقات خود را انجام دهید، برای مشکلات کاربران راه حل ارائه دهید و شرایطی را فراهم کنید که افرادی که سعی در یادگیری سئو دارند به مقصود خود برسند با این روش در آینده بهتر عمل خواهید کرد.

Shelley Walsh

Shelley Walsh مدیر ShellShock گفت: انتظار دارد که سطح کیفیت محتوا در سال ۲۰۱۹ افزایش پیدا کند.

وی افزود: مسئله استراتژی محتوا در سئو فقط محدود به پاسخگویی به سوالات و جذب کاربران به صفحات نیست بلکه باید با استفاده از یک ادبیات خوب، کاربر را درگیر کند و او را به سمت اقدامات بعدی هدایت کند.

پایان قسمت اول مقاله تکنیک های سئو 2019

مشتریان را با سایت شما آشنا می کنیم

برای درخشیدن شما ، در کنار شما هستیم

تیم طراحی سایت و سئو وب داران همیشه همراه شماست.

شما می توانید به کمک کارشناسان سئو ما در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید و کسب و کار خود را متحول کنید.

کارشناسان ما با توجه به تسلط خود در زمینه سئو وب سایت و طراحی سایت و همچنین تسلط کامل روی تکنیک های سئو محلی و همچنین با به کارگیری متدهای روز دنیا در زمینه بهینه سازی می توانند شما را در کلمات کلیدی مختلف در نتایج گوگل بالا بیاورند.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر راجع به هزینه سئو به صفحه ” تعرفه سئو سایت ” وب سایت ما مراجعه کنید.

همچنین کارشناسان طراحی سایت ما می توانند شما را در زمینه طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی راهنمایی کنند و یا این سایت ها را به صورت اختصاصی برای شما طراحی کنند.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.