طراحی سایت اختصاصی یا سایت آماده؟

طراحی سایت اختصاصی یا سایت آماده

طراحی سایت اختصاصی یا قالب آماده کدام بهتر است؟!

در این مطب درباره طراحی وب سایت اختصاصی یا سایت آماده صحبت می کنیم.
آیا برای کسب و کار خود نیاز به یک وب سایت جدید دارید؟ در صورتی که جوابتان بله است چند فاکتور وجود دارد که باید در نظر بگیرید و انتخاب های زیادی در پیش رویتان است که باید انجام دهید. یکی از آنها این است که طراحی سایت اختصاصی یا سایت آماده؟ کدام بهترست؟ این سوال مهمی است که باید بدان پاسخ داده شود.
طراحی سایت اختصاصی یا سایت آماده؟
چرا من باید یک وب سایت اختصاصی ایجاد کنم در حالی که می توانم سایت های آماده را خریداری کنم؟

 اختصاصی یاطراحی سایت سایت آماده؟

قبل از پاسخ به این سوال مهم است که مزایا و معایب طراحی سایت اختصاصب و آماده را درک کنید. در این مقاله به صورت خیلی ساده به شما توضیح داده خواهد شد که برای شما کدام طراحی بهتر است.

مزایای طراحی سایت اختصاصی

بزرگترین مزیت طراحی سایت اختصاصی این است که وب سایت شما از وب سایت های دیگر متمایز است و مزیت رقابتی بودن را در اختیار شما قرار می دهد که در محیط هوب امروزی اشباع شده است. وب سایت های اختصاصی نسبت به سایت های آماده با موتورهای جستجو سازگارتر هستند به طوری که رتبه وب سایت های اختصاصی بالاتر از وب سایت های آماده خواهد بود. وب سایت های اختصاصی نه تنها یک راه حل بهتر برای نیازهای کسب و کار شما را ارائه می دهد بلکه به شما این امکان را می دهد تا برند خود را مطرح کنید و زمانی که کسب و کار شما رشد پیدا کرد مقیاس پذیری وب سایت اختصاصی شما وجود دارد. سیستم مدیریت محتوای این گونه سایت ها باعث می شود تا وب سایت تجاری خود را به روز نگه دارید.

معایب طراحی سایت اختصاصی

برای ساخت یک وب سایت اختصاصی شما باید هزینه بیشتری پرداخت کنید و در مقایسه با وب سایت های آماده زمان بیشتری برای طراحی لازم دارد. با توجه به فرآیند پیچیده و وقت گیر طراحی وب سایت اختصاصی احتمال دارد وب سایت شما با تاخیر راه اندازی شود.

طراحی سایت

مزایای سایت آماده

برخلاف وب سایت های احتصاصی، سایت های آماده چرخه توسعه کوتاه تری دارند. یکی از مزایای استفاده از سایت های آماده هزینه کمتر آن است بنابراین اگر شما بودجه کمی دارید می توانید سایت آماده خریداری کنید. به لطف سایت های آماده دیگر نیازی به برنامه نویسی برای ساخت سایت نیست. حتی شخصی که HTML و CSS بلد نیست می تواند سایت آماده داشته باشد.

طراحی سایت اختصاصی یا سایت آماده؟

معایب سایت های آماده

به دلیل در دسترس بودن سایت های آماده شما شانسی برای متمایز ماندن از رقبای تجاری خود ندارد. به همین علت وب سایت شما در فضای مجازی گم می شود و فرصت دیده شدن را از دست می دهد.  سایت های آماده توسط موتورهای جستجو رتبه کمتری را دریافت می کند، پشتیبانی ضعیف و سازگاری مرورگر نیز از مسائل مهمی هستند که باید در رابطه با سایت های آماده در نظر گرفت. هنگامی که شما یا سایت آماده خریداری می کنید نمی توانید آن را با توجه به نیازهای خود سفارشی کنید. قرار دادن عناصر وب مانند تصاویر، فیلم ها و متون در سایت های آماده چالش برانگیز است.

هر کسب و کاری دارای نیازهای مختلفی است اگر می خواهید یک وب سایت مقیاس پذیر داشته باشید که برای موتورهای جستجو منحصر به فرد باشد از سایت های اختصاصی استفاده کنید اما در صورتی که با مشکل بودجه مواجه هستید و این موارد برایتان اهمیت کمتری دارد از سایت های آماده استفاده کنید.

تیم طراحی و بهینه سازی سایت وب داران

(انتهای مطلب طراحی سایت اختصاصی یا سایت آماده)

4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.