CRM چیست؟

CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری چند سالی است که وارد حوزه بازاریابی و مدیریت شده است. مدیریت ارتباط با مشتری نرم افزارهایی است که به بازاریابی، فروش و خدمات به مشتریان کمک می کند.
نرم افزار CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری استراتژی است که شرکت ها و ادارت با استفاده از آن رفتار بین پرسنل و مشتریان را مدیریت می کنند و با این کار می توانند افزایش فروش داشته باشند و رضایت مشتریان را چندین برابر نمایند.
نرم افزار CRM یا مدیریت ارتباط با مشتریان اطلاعات جامع و کاملی از سایت، تلفن، ایمیل و … مشتریان را گردآوری می کند. از دیگر کاربردهای CRM که به صورت کامل و جامع در پایان ذکر می شود می توان به انجام خودکار فرآیندهای گردش کاری مانند تقویم، وظایفی که از طرف کارمندان دیگر گذاشته می شود، هشدارها و یادآوری ها نام برد.

طراحان نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری بعد از گسترش شبکه های اجتماعی به فکر طراحی CRM اجتماعی افتاده اند. CRM اجتماعی فعالیت های مربوط به شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، توئیتر، لینکدین و غیره می شود. رسانه های اجتماعی جایی برای تبادل نظرات و ارسال نظرات در مورد محصولات می باشد.
شرکت ها اطلاعات CRM اجتماعی را با داده هایی که توسط بخش های دیگر دریافت شده است را ادغام و به یک نتیجه گیری دست پیدا می کنند.

CRM چیست؟

وظایف CRM

گردآوری متمرکز اطلاعات تمامی مشتریان
فرآیندهای فروش و بازاریابی را خودکار می سازد.
افزایش روحیه کار تیمی
گروه بندی مشتریان با توجه به اطلاعات و تعاملات انها
سریع کردن روند پیگیری
نظم بخشیدن به وظایف کارمندان
نتیجه گیری از تبلیغات
نتایج استفاده از نرم افزار CRM
مشتری شمارا چند برابر می کند.
درآمد پرسنل را 40 درصد افزایش می دهد.
تبلیغات را هدفمند می کند و چندین درصد کاهش می دهد.
برای داشتن crm کلیک کنید.

 

آیا نیاز به crm دارید؟

شاید شما تصور کنید با نداشتن CRM چیزی را از دست نمی دهید بله شما درست فکر می کنید شاید بتوانید با اکسل کارهای خود را انجام دهید با نداشتن CRM چیزی را از دست نمی دهید و خیلی چیزها را به دست نمی آورید. با نداشتن crm چه چیزی را به دست نمی آورید؟

0/5 ( 0 نظر )

1 Comment

  1. Farid گفت:

    مرسی از پشتیبانی تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *