قیمت طراحی سایت

موارد طراحی سایت شرکتی
پایه
متوسط
حرفه ای
مدت زمان تحویل
7 روز کاری
20 روز کاری
30 روز کاری
طراحی هویت بصری
X
دارد
دارد
طراحی قالب اختصاصی مربوط به برند
X
دارد
دارد
طراحی لوگو
تماس بگیرید
تماس بگیرید
دارد
دامنه رایگان
دارد
دارد
دارد
هاست و فضای میزبانی
1 گیگ
3 گیگ
5 گیگ
پشتیبانی فین رایگان
6 ماه
1 سال
1 سال
بهینه سازی داخلی سایت
دارد
دارد
دارد
افزایش سرعت سایت
X
دارد
دارد
معرفی تیم
X
X
دارد
گالری محصوالت
X
X
دارد
قسمت نمونه کار ها
X
X
دارد
بخش اخبار
دارد
دارد
دارد
آمار بازدید کنندگان
دارد
دارد
دارد
صفحه تماس با ما
دارد
دارد
دارد
صفحه درباره ما
دارد
دارد
دارد
صفحه پروژه ها
X
دارد
دارد
سئو مقدماتی سایت
X
دارد
دارد
اضافه کردن زبان دوم
تماس بگیرید
تماس بگیرید
1 زبان رایگان
طراحی بخش وبالگ
دارد
دارد
دارد
آموزش مدیریت سایت
دارد
دارد
دارد
ورود محتوا در سایت
1 صفحه
5 صفحه
10 صفحه
طراحی اسالیدر صفحه اصلی
1 اسالید
3 اسالید
5 اسالید
بخش چت آنالین با مشتریان
دارد
دارد
دارد
فرم ثبت سفارش
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
فرم تماس اختصاصی
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
فرم استخدام
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
مشاوره دریافت اینماد
X
دارد
دارد
ثبت سفارش آنالین
X
تماس بگیرید
دارد
روش پرداخت
2 مرحله
2 مرحله
3 مرحله
طراحی اپلیکیشن وب ویو اندروید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
دارد
هزینه کل
7/500/000 ت
15/000/000 ت
21/000/000 ت


استفاده از سایت جهت معرفی خدمات و محصولات هر کسب و کاری یکی از نمودهای حضور دنیای فناوری و دیجیتال در مشاغل است. در دهه های اخیر دنیای برنامه نویسی پیشرفت محسوسی داشته است و انواع سایت های مختلف با قیمت طراحی سایت مختلف طراحی و مدیریت شده اند.

در سایت های داینامیک یا پویا دست مدیر سایت برای مدیریت محتوا باز است و به اسانی می تواند عکس ها و نوشته های جدید بارگزاری کرده و سایت را به روز کند.

در نقطه مقابل سایت های پویا یا داینامیک سایت های ایستا یا استاتیک قرار دارند که مدیریت محتوای این گونه سایت ها کمی سخت است و نیاز به اطلاعاتی در حوزه کدنویسی دارد. این ها عوامل تعیین کننده قیمت طراحی سایت هستند.

در این قسمت از نوشته تیم وب داران در خصوص قیمت طراحی سایت اینگونه توضیح داده ایم:

 

قیمت طراحی سایت به چه عواملی بستگی دارد؟!

 1. ایستایی یا پویایی سایت
 2. واکنش گرایی یا responsive بودن سایت
 3. CMS به کار رفته در سایت مورد نظر
 4. هاست مصرفی یک سایت
 5. چند زبانه بودن سایت
 6. ظاهر سایت
 7. سئو و بهینه سازی

1 – ایستایی یا پویایی سایت:

تفاوت یک سایت داینامیک با سایت استاتیک در شیوه مدیرت محتوای سایت مربوطه است. در سایت های داینامیک یا پویا یک پنل مدیریتی قرار داده شده است که مدیر سایت بدون داشتن دانش کد نویسی می تواند محتویات سایت مذکور را به روز رسانی کنید. این محتویات هم شامل نوشتار و هم شامل تصاویری می شود که در سایت قرار می گیرد.

2 – واکنش گرایی یا responsive  بودن سایت:

به سایتی واکنش گرا یا ریسپانسیو گفته می شود که در دستگاه های مختلف از جمله گوشی های هوشمند و تبلت به درستی نمایش داده شود. واکنش گرایی یک سایت در بهینه سازی سایت نیز موثر است. با توجه به الگوریتم های گوگل هر سایتی که واکنش گرا طراحی شود، سئو سایت قوی تری خواهد داشت.

ادامه مطلب قیمت طراحی سایت از تیم وب داران را می خوانید.

3 – CMS  به کار رفته در سایت مورد نظر:

به سیستمی که مدیریت محتوا را انجام می دهد CMS گفته می شود. روش طراحی CMS به دو صورت است.  روش اول استفاده از CMS های اماده است و روش دوم استفاده از کدنویسی CMS هاست. در طراحی سایت به روش ورد پرس از CMS های اماده استفاده می شود. اینکه از CMS های اماده استفاده شود یا از صفر شروع به کد نویسی یک CMS کنیم، تاثیر زیادی بر قیمت یک سایت دارد. از تمامی قالب های CMS موجود در دنیای برنامه نویسی 64% شان ورد پرسی هستند. دو مورد در هزینه طراحی سایت وردپرسی تاثیر خواهد گذاشت. یکی افزونه های ورد پرس و دیگری قالب های ورد پرس. وردپرس افزونه های مختلفی دارد که برخی رایگان و برخی پولی هستند. در مورد قالب های وردپرسی هم آن دسته از قالب ها که اماده هستند هزینه ای ندارند و رایگان می باشند. در صورتی که طراح سایت بخواهد قالب اختصاصی طراحی کند، هزینه طراحی بیشتر خواهد شد.

ادامه مطلب قیمت طراحی سایت از تیم وب داران را می خوانید.

4 – هاست مصرفی یک سایت:

حجم اطلاعات سایت و میزان بازدیدی که از یک سایت خواهد شد دو عامل تاثیر گذار بر میزان هاست مصرفی هستند. اصولا در ابتدای کار برای کاهش هزینه های اولیه از هاستی کم حجم استفاده می کنند. بعدها با پیشرفته تر شدن کسب و کار می توان مجددا حجم هاست مصرفی را افزایش داد. هاست ها همواره به اینترنت دسترسی دارند و اطلاعات سایت را ذخیره و نگهداری می کنند.

5 – چند زبانه بودن سایت

اگر طراح سایت بخواهد سایت را در زبان های مختلف ارایه دهد بایستی در طراحی آن تغییراتی لحاظ کند. به ازای اضافه کردن هر زبان به زبان اولی و با توجه به راست چین یا چپ چین بودن زبان مورد نظر هزینه ای جداگانه محاسبه می گردد. سایت های بین المللی لازم است این قابلیت را داشته باشند.

6 – ظاهر سایت

منظور از ظاهر یک سایت طراحی رابط کاربری یا UI  سایت است. طراحی رابط کاربری یا طراحی بصری هر سایت همان ظاهری است که کاربر می بیند. از فضای سفید سایت گرفته تا فونت و اشکال گرافیکی یک سایت همگی طراحی بصری یک سایت هستند که به اختصارUI گفته می شود. بر اساس نظرسنجی ها و امارها از دیدگاه نیمی از مخاطبین سایت هایی که جذابیت بصری دارند، معتبر تر هستند. ظاهر یک سایت علاوه بر UI به UX  نیز وابسته است . UX همان طراحی تجربه کاربری سایت است. با این اوصاف UIو UX  تعیین کننده جذابیت ظاهری یک سایت است و در طراحی بایستی به آن توجه کرد. UIو UX هر سایت برمیزان هزینه های طراحی آن سایت تاثیر مستقیم دارد.

7 – سئو و بهینه سازی

علاوه بر ویژگی های ذکر شده در مورد طراحی وب سایت بایستی به سئو پذیر بودن سایت هم توجه کنیم. یک سایت حرفه ای و خوب بایستی طوری طراحی شده باشد که در رنکینگ های گوگل رتبه بالایی به دست اورد . الگوریتم های گوگل از تکنیک ها و قوانین خاصی پیروی می کنند و مدام به روز می شوند. یک طراح حرفه ای بایستی از استراتژی های سئو آگاهی داشته و در طراحی سایت آنها را معیار قرار بدهد.

 

تعرفه طراحی سایت حرفه ای

سایت های اختصاصی ASP.NET نسبت به سایت های وردپرسی هزینه های بیشتری دارند. همان طور که گفته شد در طراحی یک سایت وردپرسی از قالب های اماده و رایگان استفاده می شود. در مقابل برای طراحی یک سایت اختصاصی بایستی از نقطه صفر شروع کرد و طبیعتا وقت و هزینه بیشتری صرف خواهد شد. در ادامه به تعرفه سایت های مختلف اشاره شده است.

 • سایت های قالب اماده وردپرسی که جزییات زیادی ندارند و طبیعتا بی کیفیت هستند هزینه یک میلیون تومانی دارند.
 • سایت های اطلاع رسانی با ساختار گرافیکی هزینه ای معادل 6 میلیون تومان دارند.
 • سایت های دو زبانه در صورتی که زبان دوم چپ چین باشد، 15% الی30% قیمت پروژه به آن اضافه خواهد شد. اگر هم زبان دوم راست چین باشد هزینه اضافه شده 5% الی 20% هزینه نهایی پروژه است. اضافه کردن زبان سوم و چهارم از این تعرفه پیروی نمی کند و به مراتب کمتر خواهد شد. اصولا تعرفه زبان دوم به راست چین یا چپ چین بودن آن وابسته است.
 • قیمت طراحی سایت شرکتی به همراه پشتیبانی یک ساله حدود 8 تا 10 میلیون تومان است.
 • هزینه طراحی سایت فروشگاهی انلاین با توجه به امکانات متعدی که دارد، بین 10 تا 20 میلیون تومان متغیر است. یک سایت فروشگاهی انلاین می تواند امکاناتی از جمله معرفی محصولات، سبد خرید، پنل کاربری، درگاه بانکی و سیستم ثبت نام دارد.

طراحی سایت با وردپرس قیمت

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای لایه باز است. این cms بر مبنای زبان برنامه نویسی php ایجاد شده است. در بیشتر موارد هزینه طراحی سایت با وردپرس بسیار اندک است.

در این نوع وب سایت شما هزینه سیستم مدیریت محتوا یا کنترل پنل را نمی پردازیذ.

بیشتر هزینه مربوط به دامین / هاست و طراحی قالب مورد نظر شما می باشد.

طراحی سایت وردپرس شامل طراحی قالب مورد نظر، طراحی شکل و ظاهر وب سایت است، همچنین اشکال گرافیکی و لوگو غیره.

علاوه بر این هزینه لایه یندی و طراحی شکل ظاهری و کانفیگ اولیه وردپرس به همراه آموزش مدیریت نیز گرفته می شود.

افزونه های وردپرس باعث شده است، متقاضیان زیادی داشته باشد. قیمت طراحی سایت وردپرس با توجه به امکاناتی که دارد، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

چرا سایت وردپرس را انتخاب کنیم؟

وردپرس قابلیت های بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. همچنین هزینه طراحی سایت با وردپرس نسبت به سیستم مدیریت محتوای اختصاصی بسیار مناسب است.

هزینه پشتیبانی وردپرس

تعرفه مشخصی برای پشتیبانی وردپرس وجود ندارد، ابتدا باید مشخص کنید که چه مواردی را در طول ماه و یا سال در سایت خود نیاز دارید. در واقع هزینه پشتیبانی وردپرس به عواملی مانند تعداد تولید محتوا، تغییر اسلایدها، اشافه کردن افزونه ها، کدنویسی برای برخی از امکانات جدید، اضافه کردن محصولات و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد.

ناگفته نماند که پشتیبانی سایت وردپرس که مربوط به لود شدن سایت و موارد هاست و دامین شود در شرکت وب داران به صورت یکساله رایگان انجام می شود.

برای دریافت هزینه پشتیبانی وردپرس می توانید با کارشناسان وب داران (88804540 – 021) تماس گرفته و با توجه به امکاناتی که نیاز دارید استعلام قیمت بگیرید.

عوامل تاثیر گذار بر تعرفه طراحی سایت با وردپرس

سادگی سایت وردپرس : cms های پیچیده بر قیمت طراحی سایت تاثیرگذار است . اما وردپرس به دلیل سادگی هزینه طراحی آن بسیار مناسب است.

افزونه ها : عامل تاثیرگذار دیگر بر روی قیمت طراحی سایت وردپرس انتخاب افزونه  است. هرچه تعداد نصب افزونه های سایت شما بیشتر باشد قیمت طراحی سایت بالاتر می رود.

سئوی پیش فرض : بهینه سازی محتوا و سایت شما با موتورهای جستجو عامل تاثیرگذار دیگر بر هزینه طراحی سایت وردپرس است.

خرید هاست و میزبان وب : هاست میزان فضایی است که اطلاعات سایت بر روی آن قرار می گیرد. نوع هاست و میزان فضایی که انتخاب می کنید برروی تعرفه طراحی سایت وردپرس تاثیر می گذارد.

خرید قالب : استفاده از قالب ساخت سایت می تواند سایت شما را زیباتر و کاربردی تر کند. قالب های رایگان هم موجود هستند که کیفیت چندانی ندارند.

خرید دامنه : خرید دامنه از عامل تاثیر گذار دیگر بر روی هزینه طراحی سایت با وردپرس است. دامنه های بین المللی 10 برابر دامنه های ملی قیمت دارند.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

بهتر است قبل از اطلاع از قیمت سایت فروشگاهی کمی در مورد فروشگاه اینترنتی بگوییم.

طراحی سایت فروشگاهی (طراحی فروشگاه اینترنتی) یکی از بهترین روش های برای فروش محصول شماست.

در حقیقت طراحی وب سایت فروشگاهی این امکان را برای شما فراهم می کند، که بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید.

شما می توانید به واسطه ی سفارش طراحی سایت فروشگاهی یک شعبه جدید از کسب و کار خود را در فضای مجازی ایجاد کنید.

با افزایش سفارش طراحی سایت فروشگاهی و همچنین تمایل مشتریان به استفاده از این سبک سفارش و تاثیر آن در فروش و شناخته شدن یرند انکارناپذیر است.

سفارش ساخت سایت فروشگاهی باید به گونه ای باشد که احساس اعتماد را به کاربر انتقال دهد و کاربر به مشتری دائمی تبدیل شود. در خرید حضوری نحوه برخورد فروشنده تاثیر بسزایی در جذب مشتری دارد. در سفارش ساخت سایت فروشگاهی نیز این تاثیر بسیار پررنگ است اما چگونه؟

عواملی مانند عناصر بصری مناسب که همان گرافیک سایت است، اصول روانشناسی در خرید، استراتژی فروش مناسب در در یک سفارش طراحی سایت فروشگاهی تاثیرگذار است.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی همانند دیگر سایت ها به عوامل زیادی بستگی دارد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی با توجه به عوامل مختلفی برآورد می شود که در این قسمت برای شما تعدای از آنها را بازگو می نماییم.

 1. هاست مورد نیاز برای فروشگاه اینترنتی
 2. دامین یا نام دامنه سایت که چه پسوندی داشته باشد. (com/ir/co/org/shop یا غیره)
 3. برنامه نویسی سایت به چه زبانی باشد.
 4. اجزای گرافیکی و طراحی شده سایت تا چه میزان حرفه ای باشند.
 5. خدمات سایت تا چه میزان حرفه ای باشند.
 6. محتوای سایت تا چه میزان گستردگی داشته باشد.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

طراحی سایت های فروشگاهی اصولا با cms های اختصاصی انجام می شود . ولی وردپرس این روزها قالب هایی ارائه داده است که تمامی کاربردهای سایت های فروشگاهی را با نصب افزونه های مختلف خواهید داشت. قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس بسیار مناسب تر از طراحی سایت با cms های اختصاصی است. حتی وردپرسی قالبی ارائه داده است که همانند سایت فروشگاهی دی جی کالا است و تمامی کاربردهای آن را دارد.

قیمت خرید طراحی سایت

گاهی اوقات بعضی از افراد بنا به دلایلی می خواهند وب سایت های خود را به فروش برسانند. در این مواقع کارشناسان وب داران با قیمت گذاری بر روی وب سایت آن ها این سایت ها را برای فروش قرار می دهد.

قیمت خرید سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد، که مهمترین آن قدمت سایت، زیبایی و کارایی سایت و همچنین قدرت سئو سایت در موتور جستجوی گوگل می باشد.

به همین دلیل قیمت وب سایت های مختلف با هم متفاوت است. بعضی از مشتریان تمایل دارند وب سایت های فعال را خریداری نمایند.

هزینه طراحی سایت ارزان

قیمت طراحی سایت ارزان با توجه به معیار های مختلفی سنجیده می شود. بیشتر این وب سایت ها بر مبنای سیستم مدیریت محتواهای آماده ای چون وردپرس، جوملا و cms هایی از این قبیل پیاده سازی می شوند.

و بیشتر هزینه آن را طراحی قالب شامل می شود زیرا هزینه سیستم مدیریت و کنترل پنل این گونه سایت ها نزدیک به صفر است.

هزینه هاست و دامین نیز به هزینه بالا اضافه می شود و شما در نهایت یک وب سایت ارزان با کارایی معقول را به دست می آوردید.

به انتهای مطلب قیمت طراحی سایت تیم وب داران رسیدید امیدواریم لذت برده باشید.

پرسش و پاسخ متداول

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

قیمت طراحی سایت با توجه به عوامل زیر محاسبه می شود. 1. ایستایی یا پویایی سایت 2. واکنش گرایی یا responsive بودن سایت 3. CMS به کار رفته در سایت مورد نظر 4. هاست مصرفی یک سایت 5. چند زبانه بودن سایت 6. ظاهر سایت 7. سئو و بهینه سازی

هزینه طراحی یک وب سایت یک صفحه ای چقدر است؟

هزینه هاست با توجه به فضایی که می خواهید و شرکتی که انتخاب می کنید متفاوت است. هزینه دامنه با توجه به داخلی یا بین المللی بودن آن متفاوت است. طراحی و برنامه نویسی یک صفحه با توجه به اینکه زبان برنامه نویسی شما چیست متفاوت می باشد.