مشاوره سئو رایگان و حرفه ای

مشاوره سئو چیست؟ و به چه شخص یا افرادی می توان در این زمینه اعتماد کرد. اگر بخواهم برای شما تعریفی در این باره داشته باشم، باید بگویم که :

هر زمان که تصمیم گرفتید عملیات سئو سایت خود را به شخص یا گروهی بسپارید، در ابتدا آن فرد یا شرکت باید به شما در این زمینه مشاوره بدهد.

webdaran logo

مشاور یا راهنمای سئو به فرد یا شرکتی گفته می شود که استراتژی ها و برنامه های لازم برای رسیدن به اهداف بهینه سازی سایت را برای شما طرح ریزی می کند.

بهتر است قبل از اینکه به جواب سوالات خود در زمینه مشاوره سئو برسید، در مورد تعریف سئو مختصری توضیح دهیم.سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد. در واقع به طور کلی می توان گفت سئو یک کار در زمان معین با یک روش معین نیست.  به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که رتبه سایت را در موتورهای جستجو بهبود می دهد. در واقع یک سئوکار حرفه ای باید برای سایت شما افزایش ترافیک ارگانیک داشته باشد. شاید این تعریف کلی بتواند مفهومی از تعریف سئو را به شما بدهد تا بتوانید یک مشاور سئو برای سایت خود بیابید.

در این مقاله برای شما خواهیم گفت از :

 

انواع مشاوره سئو سایت

1- مشاوره سئو قبل از طراحی سایت : اگر که فکر می کنید بهینه سازی سایت بعد از طراحی و ساخت سایت شروع می شود سخت در اشتباهید.

مشاوره پیش از طراحی سایت
عملا یک سایت موفق در زمینه سئو از پیش از شروع به طراحی و راه اندازی و از همان مرحله ابتدائی برنامه ریزی و استراتژیش نوشته می شود.

کارهایی مانند : انتخاب اسم سایت و دامنه، انتخاب برنامه نویسی و تکنولوژی سایت، انتخاب هاست و سرور، طراحی لایه های سایت برای بهبود UI و UX با ابزارهای گرافیکی قبل از طراحی، برنامه ریزی یا استراتژی تولید محتوا و سایر موارد دیگر عملا می تواند از کارهایی باشد که انجام دادنش قبل از راه اندازی وب سایت به موفقیت در زمینه SEO کمک قابل توجهی بکند.

2- مشاوره سئو بعد از طراحی سایت : چنانچه سایت شما طراحی شده باشد و کاری بر روی بهینه سازی انجام نشده باشد، جای نگرانی نیست.

مشاوره پس از طراحی سایت

درست است که بهترین زمان برای اجرای کار قبل از طراحیست ولی بعد از آن هم میتوان این کار را عملی نمود.

3 – مشاوره سئو در زمینه انتخاب کلمات کلیدی

این نوع مشاوره سئو سایت برای افراد و سازمان هایی مناسب است که می خواهند بهترین نتیجه ممکن را از فرایند بهینه سازی سایت در مدت زمان نسبتا طولانی دریافت کنند.

منظور از مدت زمان نسبتا طولانی این است که در این روش به شما در انتخاب بهترین نوع کلمات کلیدی متناسب با کسب و کارتان کمک خواهیم نمود، این کلمات از لحاظ میزان ترافیک و هدف کاربر (User Intent) آنالیز بررسی می شوند.

و در انتها به شما لیستی از بهترین کلمات و همین طور استراتژی بهینه سازی محتوا برای رسیدن به این هدف داده می شود.

ولی بسته به اینکه این روش کاملا از متد و تکنیک سئو کلاه سفید پیروی می کند پس مدت زمان بیشتری برای رسیدن به نتیجه لازم است، ولی ماندگاری و ثبات بالاتری دارد.

مشاوره انتخاب کلمات کلیدی

خدمات مشاوره سئو سایت

قبل از وارد شدن به جزئیات خدمات مشاور سئو بهتر است بدانیم مجموعه یا فردی را که برای مشاور سئو انتخاب کرده ایم چه توانمندی یا تخصصی دارد. مشور سئو می تواند مسئولیت هایی مانند آنالیز و بازبینی سایت، افزایش بک لینک، تولید محتوا و یا هر وظیفه ای که برای سایت شما ترافیک ارگانیک بیاورد را داشته باشد. در نتیجه افزایش ترافیک ارگانیک سایت شما، در موتورهای جستجو ظاهر می شوید و در نهایت کاربران بیشتری شما را دیده و باعث افزایش مشتری می شود.

 مشاور حرفه ای سئو 

مشاوره سئو سایت حرفه ای

مشاور حرفه ای سئو باید با بررسی سرعت و Performance وب سایت شما و ارائه راهکارهای موثر برای بهبود آن، بررسی Sitemap یا همان نقشه سایت و ایجاد نقشه سایت بهینه شده، بررسی فایل Robots.txt در صورت وجود و ایجاد و بهینه سازی آن برای به حداکثر رسیدن Crawl Budget سایت شما، بررسی و ایجاد معماری مناسب با وب سایت و هدف کلمات کلیدی و راهکار برای پیاده سازی لینک سازی های داخلی و بسیاری از موارد دیگر باعث افزایش رتبه ارگانیک سایت شما شود.

به همین دلیل برای مشاور سئو حرفه ای باید مجموعه ای را انتخاب نمایید، که توانایی های گفته شده را داشته باشد. تنها راه اثبات این موضوع مشتریان قبلی است. شما با دیدن رزومه کاری یک مجموعه می توانید یک مشاور سئو حرفه ای را پیدا کنید.

وظایفی که در بالا به آن برای یک مشاوره سئو سایت اشاره شد به صورت کلی و اجمالی بود اما قبل از آن باید وظایف یک مشاوره سئو را به صورت دقیق بدانید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

وظایف یک مشاوره سئو سایت

وظایف یک مشاوره سئو

حداقل، یک مشاور حرفه ای سئو یا شرکت مشاور باید اقدامات زیر را بر روی سایت شما انجام دهد.

وظایف یک مشاوره سئو حرفه ای بسیار گسترده است. آنچه در مدت زمان فعالیت تیم مشاوره اهمیت بیشتری دارد ظاهر شدن در جستجوی گوگل با افزایش جستجوی ارگانیک است. در ادامه مطلب به مهم ترین وظایف یک تیم مشاوره سئو اشاره می کنیم.

1 – بهینه سازی سایت

یک تیم مشاوره سئو باید بر روی سئوی داخلی سایت و صفحات یعنی تنظیم تیترها، لینک سازی های داخلی، ارزیابی تصاویر، استفاده درست از تگ ها در صفحات داخلی و همچنین محتواهای سایت بررسی لازم را انجام دهد. تا سایت مشتری را بهینه کند.

2 – جستجو و آنالیز کلمات کلیدی

تیم مشاور سئو باید از ابزارهای مورد تایید گوگل برای انتخاب کلمات کلیدی بهره بگیرد. همچنین با استفاده از این ابزارها کلمات کلیدی با کمترین میزان رقابت و بیشترین اثردهی را یافته و استراتژی سئو را روی آن کلمات کلیدی پیاده کند.

3 – درک اهداف بازاریابی مشتری

مشاور سئو باید بتواند موقعیت بازاریابی مشتری را بسنجد. در واقع باید اهداف مشتری از این نوع بازریابی را تشخیص دهد. مزایای برند مشتری نسبت به سایر رقبا را بداند. نکات خاص کسب و کار مشتری را درک کند. در واقع باید اهداف بازاریابی تعیین شده از طرف مشاور سئو سایت قابل دسترسی، ارزیابی و واقع گرایانه باشد.

4 – تشخیص خطاهای فنی بخش سئو سایت

یک مجموعه ای که در حوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارد باید لینک های خراب یک سایت را بیابد. خطای 404 را رفع کند. خطای 301/302، نقشه نادرست سایت، ساختار ضعیف لینک ها، سرعت لود پایین صفحه و امنیت صفحه را به درستی انجام دهد. و برنامه مشخصی برای رفع این خطاها داشته باشد.

5 – تمرکز بر ایجاد تجربه خوب کاربری

ایجاد یک تجربه خوب برای کاربر از طریق محتوای با کیفیت ، لینک سازی های داخلی ، عنوان های مرتبط و در کل یک محتوا و یا محصولی که نیاز کاربر را برطرف کند باعث افزایش رتبه ارگانیک خواهد شد.

6 – کسب بالاترین جایگاه گوگل

یک مشاوره سئو باید بتواند سایت مشتری را در 10 رتبه برتر گوگل به مدت طولانی قرار دهد. همچنین کلمات کلید جدید را ایجاد نماید.

7 – آشنایی با جدیدترین الگوریتم های گوگل

شاید این را ندانید که سئو یک تخصص دوره ای نیست. بدین معنا که یک مشاور سئو سایت باید هرروز در حال آپدیت مطالب جدید در اقدامات خود باشد. گوگل هر روزه الگوریتم های جدیدی ارائه می کند که اگر یک متخصص سئو با آن آشنا نباشد سایت شما در موتورهای جستجو کاهش رتبه خواهد داشت.

چطور اقدامات یک تیم مشاوره سئو را بررسی کنیم؟

با توجه به اینکه سئو یک فرآیند طولانی است، امکان دارد در ماه های اول از روند کار تیم سئو اطلاع پیدا نکرد. اگر تیم سئو کار خود را به درستی انجام ندهد در طولانی مدت کسب و کار شما ضرر خواهد کرد. برای اینکه جلوی این ضرر را بگیرید باید فاکتورهای خاصی را در نظر داشته باشید.

1 – توصیف استراتژی سئو

در صورتی که یک تیم مشاوره سئو به شما برای درک بخش های تخصصی سئو و پروسه آن اطلاعات دقیق دهد. در واقع این اطلاعات را به گونه ای بیان کند که شما متوجه این پروسه شوید. شک نکنید که یک تیم متخصص را انتخاب کرده اید.

اگر احساس کردید که مشاوره سئو سایتی را که انتخاب کرده اید مانند یک ربات برای شما یک سری مطالب را روخوانی می کند، انتخاب شما درست نیست.

در واقع پیچیده ترین تخصص ها را می توان به زبان ساده بیان کرد.

2 – تعیین اهداف پروژه

اهداف شما از پروژه باید برای آژانس مشاوره سئو مشخص شود. در واقع بدون تعیین اهداف رسیدن به خواسته شما سخت است. همچنین با توجه به تعیین اهداف، یک بازه زمانی و گزارش دقیق نسبت از تیم سئو بخواهید.

باید این را بدانید که این کار یک تعامل دو طرفه است. بدین معنا که مدیر مجموعه ای که با اآن قرارداد می بندید هرچه را از شما می خواهد انجام دهید و همه ی موارد را بر روی سایت خود اجرا کنید. اگر شما موارد اجرایی را انجام ندهید، پروسه سئو زمان زیادی طول می کشد و یا غیرممکن می شود.

3 – آموزش در فرآیند مشاوره سئو

مشاور سئو سایت شما باید اصلی ترین موارد پروسه سئو را که جز وظایف شماست به شما آموزش دهد. تا شما با انجام هرچه سریعتر آن به سرعت فرآیند سئو کمک کنید. اگر قصد دارید آموزش سئو را به صورت رایگان ببینید بهتر است مقاله های وب داران را به طور کامل مطالعه کنید.

4 – ارتباط و پیگیری مشاور سئو سایت در مدت زمان فعالیت

برخی از مشاوران سئو در همان ابتدای کار و قرارداد با شما تعامل دارند و اطلاعاتی را کسب می کنند. و تا انتهای کار با همان اطلاعات در حوزه کاری شما پروسه سئو را انجام می دهند. یک تیم قوی مشاوره سئو سایت باید ماهانه و همراه با ارائه گزارش‌های مشخص، جدیدترین و اصلی‌ترین تغییرات مرتبط با بازار کار شما را نیز پیگیری کند.

مشاور سئو سایت حرفه ای باید عملکرد رقیبان شما مورد بررسی قرارداده و کلمات کلیدی جدید در حوزه کاری شما را بیابد.

5 – نحوه پاسخ به سوالات شما

یک مشاور سئو حرفه ای باید به سوالات شما جواب های دقیق، کامل و بدون ابهام دهد. البته شما نباید توقع این را داشته باشید که تمامی اطلاعات در اختیار شما قرار دهند. و یا سوالات شما در حوزه آموزش سئو باشد.

لازم به ذکر است در پایان این مبحث به شما گفته شود که در متن قرارداد وظایف شما و مشاور سئو سایت به صورت دقیق ذکر شود.

 

خدمات سئو سایت در شرکت وب داران

1 – سئوی داخلی

خدمات سئو داخلی سایت

به کلیه مواردی که در درون وب سایت انجام می شود سئو داخلی سایت می گویند.

اکثر مردم تمایل دارند سئو را یک استراتژی خارج از سایت بدانند، که معمولاً به معنی ایجاد پیوند و سیگنال های اجتماعی است، اما قبل از اینکه هر یک از تکنیک های دیگر موثر واقع شود، کارهای زیادی باید داخل سایت شما انجام شود.

اساساً برای موفقیت در امر سئو در ابتدای امر مهم نیست که چه کاری خارج از سایت انجام می شود.

وب سایت شما باید برای موتورهای جستجو مناسب باشد و مشاور سئو شما باید بتواند در مورد مواردی که باید در سایت خود انجام دهید شما را راهنمایی کند تا افزایش رتبه داشته باشید.

در اینجا برخی از عوامل داخلی که شرکت یا شخص مشاور شما باید بتواند در آن ها به شما کمک کند آورده شده است:

(توجه: متخصص بهینه سازی موتور جستجوی شما باید تمام جزئیات را در اختیار شما قرار دهد – و مطمئن شوید که آنها این کار را انجام می دهند یا انجام نمی دهند. و سپس آنها را استخدام کنید!)

*برچسب عنوان – بهینه سازی تگ عنوان یا متای عنوان بسیار سخت تر از آن است که فکر می کنید. و یک تگ عنوان زمانیکه به درستی بهینه سازی شده باشد می تواند برای سئو معجزه کند.

*برچسب های توضیحات تقریباً چیزی که در مورد این تگ می توان عنوان کرد این است که برای بهینه سازی موتورهای جستجو در سایت بسیار مهم است .

اما “ایجاد کردن” آسان نیست مگر اینکه در آن حرفه ای باشید.

*متا برچسب ها – علاوه بر عنوان و توضیحات، بسیاری از متا تگ های دیگر نیز وجود دارند که بسته به وب سایت و موقعیت خاص شما ممکن است مهم باشند یا نباشند. مربی SEO که استخدام می کنید باید بتواند در این زمینه به شما مشاوره دهد.

*محتوای با کیفیت – مهمترین بخش هر وب سایت است که برای دستیابی به رتبه بالا در موتورهای جستجو بسیار مهم است.

اما آیا شما واقعا دارای صفحاتی در وب سایتتان هستید که از دیدگاه گوگل، بینگ، یاهو و سایر موتورهای جستجو با محتوای واقعاً با کیفیت نوشته شده اند؟ احتمالاً شما چنین فکر می کنید اما ممکن است شگفت زده شوید که کاملا در اشتباه بوده اید!

می پرسید چرا؟ جواب آن کاملا مشخص است زیرا اگر همه چیز خوب بود شما اینجا نبودید.

*تراکم کلمات کلیدی – این مورد دیگر مانند قدیم نیست که صفحه را پر از کلمات کلیدی کنید، برای محتوای خود باید در جایی که نیاز است از کلمات کلیدی استفاده کنید، یکی از وظایف مشاور سئو شما همین است!

*LSI (نمایه سازی معنایی نهفته) – خلاصه اساسی LSI این است که محتوای یک وب سایت توسط Google و سایر موتورهای جستجو خزیده می شود که در آن رایج ترین کلمات یا عبارات ، همراه با مترادف و کلمات مرتبط ، به عنوان کلمات کلیدی برای هر صفحه در نظر گرفته می شود.

مثلا؛ اگر عنوان صفحه شما “حقایق مربوط به حیوانات” باشد، موتورهای جستجو انتظار دارند کلمات دیگری را که مربوط به آن است در محتوای صفحه پیدا کنند – مانند سگ ، گربه ، پرندگان و غیره …

این به شما کمک می کند رتبه بالاتری داشته باشید زیرا موتورهای جستجو متوجه شده است که صفحه سایت شما واقعاً در مورد این موضوع است.

به علاوه، ممکن است علاوه بر کلمات کلیدی اصلی خود، شرایط LSI را نیز رتبه بندی کنید.

*ساختار سایت – آیا صفحات شما از داده های ساختار یافته یا همان اسکیما استفاده می کنند؟

آیا موتورهای جستجو می توانند به راحتی سایت شما را بررسی کنند؟

محتوای تکراری به درستی در سایت مدیریت می شوند؟

طراحی سایتتان سازگار با سئو است؟

اینها همه مواردی است که مشاور شما باید بتواند به شما بگوید و در صورت نیاز به شما کمک کند.

*عناوین – آیا عنوان خود را و زیر عنوان با استفاده از تگ های HTML صحیح و کلمات کلیدی مناسب استفاده شده است؟

*سرعت سایت – این اهمیت سئو را افزایش می دهد زیرا همه چیز در اینترنت سریعتر و سریعتر می شود.

مردم بی حوصله هستند، بنابراین سایت شما برای دستیابی به بهترین نتایج باید خیلی سریع بارگیری شود. بهتر است برای اینکه سرعت سایت خود را بالا ببرید از اصول و قوانین استفاده کنید.

*سازگار با تلفن همراه – سایت ها در دستگاه هایی مانند تلفن های هوشمند و دسکتاپ ها بسیار متفاوت از رایانه های معمولی ظاهر می شوند.

جهان به طور فزاینده ای در تحرک است و امروزه تعداد بیشتری از مردم از طریق دستگاه های تلفن همراه بیشتر از رایانه های خود در حال آنلاین شدن هستند.

بنابراین بسیار مهم است که سایت شما برای موبایل مناسب باشد و به درستی برای آن بهینه شده باشد.

*داده های ساختاریافته / نشانه گذاری طرحواره ای – داده های ساختاری شده به موتورهای جستجو مانند گوگل اجازه می دهد تا سایت شما را به درستی درک کنند، که می تواند کمک فوق العاده ای به SEO سایت شما کند.

… و خیلی چیزهای دیگر! مشاوران سئو شما باید در بهینه سازی وب سایت شما یا آموزش نحوه انجام این کار توسط خود شما بسیار خوب عمل کنند.

شما آنها را استخدام می کنید زیرا آنها در این زمینه متخصص هستند، بنابراین قبل از بستن قرار داد با آن ها مطمئن شوید که آنها واقعاً متخصصند.

2 – سئوی خارج از سایت

خدمات سئو خارجی سایت

این را بگویم من به هیچ وجه در مورد استراتژی های مختلف سئو خارج از صفحه به جزئیات کامل در این صفحه اشاره نخواهم کرد، زیرا این کار امکان پذیر نیست.

صدها دوره کامل، کتابهای الکترونیکی، فیلم، وبلاگ، گروه و انواع دیگر موارد وجود دارد که به این موضوع اختصاص داده شده است – نمی توان آن را در یک پست آموزش داد.

به همین دلیل شما به دنبال یک آژانس سئو هستید، بنابراین متخصصان آنها می توانند این موارد را به تیم شما آموزش دهند یا این کار را برای شما انجام دهند.

من فقط یک خلاصه سریع ارائه می دهم تا بدانید چه چیزی را نمی دانید و می توانید مطمئن شوید که مشاور آینده شما می داند!

* ایجاد پیوند

این یکی از مهمترین بخش های SEO است، اما روشهای خوبی برای انجام این کار و راههای وحشتناک زیادی برای انجام آن وجود دارد.

شما باید تفاوت را بدانید تا راه درست را تشخیص دهید.

موارد کمی، در صورت وجود، می توانند رتبه شما را بیش از دریافت بک لینک مناسب افزایش دهند.

و هیچ چیز نمی تواند رتبه شما و آینده وب سایت یا کسب و کار شما را سریعتر از جریمه شدن با استفاده از تاکتیک های بد لینک سازی، از بین ببرد.

این بسیار مهم است که این کار به درستی انجام شود!

* رسانه های اجتماعی – اهمیت این موضوع اکنون به عنوان یک عامل رتبه بندی به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

در واقع، اکنون یکی از مهمترین بخش های سئو محسوب می شود. آیا محتوای شما در شبکه های اجتماعی ارسال می شود؟

آیا توسط افراد مورد اعتماد و معتبر در صنعت شما به اشتراک گذاشته می شود؟

هرچه تعداد سایتهای بیشتری مطالب شما را لایک، اشتراک گذاری، توییت، پین و سایر رسانه های اجتماعی به سایت شما علاقه داشته باشد، برای تقویت رتبه سایت شما در گوگل، بینگ و دیگر موتورهای جستجو بهتر خواهد بود.

ناگفته نماند که این موارد ترافیک مستقیم زیادی را به همراه خواهد داشت و به نام تجاری شما رونق زیادی می بخشد.

* فیلم ها – از بسیاری جهات ویدئوها آینده اینترنت هستند و بازاریابی ویدیویی آینده سئو محسوب می شود. خود یوتیوب دومین وب سایت پربازدید در جهان و همچنین موتور جستجوی شماره 2 در جهان تنها پس از گوگل است، که تصادفاً صاحب آنها است.

ویدئو هایی که به درستی بهینه سازی شده اند دارای رتبه بسیار خوبی هستند و معمولاً بسیار سریعتر از یک وب سایت معمولی عمل می کنند.

آنها همچنین برای گرفتن پیوندها یا بک لینک ها عالی هستند، برای برندینگ مارک های تجاری استثنایی هستند و به تنهایی محتوای فوق العاده ای هستند.

بعلاوه، آنها بسیار بیشتر از محتوای متنی به اشتراک گذاشته می شوند و دوباره پست می شوند.

* بازاریابی محتوا مردم نسبت به اکثر انواع تبلیغات کور شده اند.

آنها متوجه بنرها نمی شوند، تبلیغات تلویزیونی را کنار می گذارند، بیلبوردها را نادیده می گیرند.

تفاوت تبلیغات PPC و نتایج ارگانیک را درک می کنند، پیامک های تبلیغاتی را باز نمی کنند و همینطور ایمیل های تبلیغاتی. بازاریابی سنتی به سرعت در حال مرگ است – هم آنلاین و هم آفلاین!

بنابراین محتوا تنها قدرت حال حاضر محسوب می شود و بخش بزرگی از آینده بازاریابی، به ویژه بازاریابی آنلاین خواهد بود.

به زبان ساده ؛ بازاریابی اینترنتی موثر بدون محتوای عالی در عصر حاضر امکان پذیر نیست.

و این مطمئناً شامل سئو نیز هست – حتی بیشتر از بسیاری دیگر.

مشاور سئو شما باید بداند چگونه محتوای وب سایت خود را ایجاد کنید و آن را در وب به اشتراک بگذارید، به گونه ای که ترافیک هدفمندی را به سایت شما جذب کند، آن بازدیدکنندگان را به مشتریان احتمالی تبدیل کند و سپس آنها را به خریدار تبدیل کند.

سپس ، محتوا را آنقدر جذاب نگه دارید که آن افراد را به مشتری تکراری تبدیل کند.

این آسان نیست اما کسی باید این کار را انجام دهد.

به هر حال ، بازاریابی اینترنتی شامل استراتژی های زیادی است که موارد فوق را شامل می شود، اما این تنها نوک کوه یخ است.

آنچه نباید مشاوران سئو انجام دهند!

وقتی صحبت از بهینه سازی موتورهای جستجو می شود، کارهای زیادی وجود دارد که نباید انجام دهید.

این موارد اغلب مهمتر از کاری است که باید انجام دهید.

اجتناب از این موارد برای موفقیت آنلاین وب سایت شما حیاتی است!

شما می توانید 100 کار را به درستی انجام دهید و تنها یک اشتباه می تواند رتبه شما را به طور کامل خراب کند، مجازات شود یا حتی ممنوع شود.

بسیار مهم است که شخص یا شرکتی که به شما مشاوره SEO می دهد بداند که چه کارهایی را نباید انجام دهد و به شما در جلوگیری از آنها کمک کند.

در اینجا یک خلاصه سریع فقط برخی از این موارد وجود داردرا توضیح می دهم :

*بهینه سازی بیش از حد – از کلمه کلیدی خود بیش از حد در محتوای خود و یا در تلاش برای ایجاد لینک به صفحات استفاده کنید.

*پیوند غیرطبیعی – پیوندهای زیاد از یک نوع سایت، پیوندهای زیاد dofollow، استفاده از متن لینک های یکسان بارها و بارها و غیره.

*هرزنامه پیوند – استفاده بیش از حد از پیوند ها در وب سایت خود.

*پیوندهای با کیفیت پایین – مطمئناً در عصر حاضر و عصر بهینه سازی موتورهای جستجو، کیفیت را بیش از کمیت می خواهید.

فقط تعداد انگشت شماری از پیوندهای با کیفیت فوق العاده بالا ، هر روز صدها پیوند بی کیفیت را از بین می برد.

*انواع خاصی از پیوندها – همه پیوندها برابر نیستند.

این روزها برخی از تاکتیک های ایجاد پیوند وجود دارد که می توانند بیشتر از فایده آنها ضرر داشته باشند.

مشاور شما باید بداند که آنها چیست و مطمئن شود که سایت شما از آنها دور است.

*محتوای بد – چرخاندن ، کپی کردن ، سرقت ادبی یا به سادگی نوشتن محتوای بی کیفیت می تواند از بسیاری جهات برای وب سایت شما مضر باشد.

بروز رسانی های گوگل

صنعت سئو همیشه در حال تغییر است.

این امر تا حد زیادی به این دلیل است که گوگل و دیگر موتورهای جستجو همیشه الگوریتم های خود (عوامل رتبه بندی) را برای جلوگیری از هرزنامه و سایر تاکتیک های مبهم به روز می کنند.

بنابراین، یک متخصص سئو واقعی در کنار تغییرات مداوم قرار می گیرد تا همیشه در این زمینه به روز باشد.

از شرکت یا مشاوری که قصد دارید با او کار کنید سوالات زیادی را در مورد به روزرسانی ها بپرسید تا مطمئن شوید از استراتژی های قدیمی استفاده نمی کند.

قبل از صحبت با آنها، همیشه می توانید “تاریخچه تغییر الگوریتم Google” را جستجو کنید تا حداقل یک ایده سریع از آخرین به روزرسانی های مهم اخیر داشته باشید. به این ترتیب می توانید حداقل دانش آنها را قبل از استخدام آزمایش کنید.

مشاوره رایگان سئو سایت

برای دریافت مشاوره سئو رایگان می توانید با مجموعه وب داران تماس حاصل فرمائید. تیم وب داران با رزومه کاری بسیار بلند و تجربه کاری و مهمتر از هرچیز مشتریان راضی در خدمت شماست. مشاوره سئو رایگان را از مجموعه ای بخواهید که با جدیدترین متدها و الگوریتم های گوگل آشنا باشند.

سایر موارد که باید در خدمات مشاوره سئو عایت شود.

* دانش نزدیک از منطقه خود – در حالی که درست است که متخصص SEO می تواند از نظر فنی در هر نقطه از جهان باشد و همچنان کار خود را به طور موثر انجام دهد ، مهم نیست که در کجا هستید ، ممکن است مزایای متمایزی برای شما وجود داشته باشد. استخدام فردی که شهر/منطقه شما را به خوبی می شناسد.

آنها می توانند درک بهتری از مدت زمان لازم برای رتبه بندی یک سایت بر اساس چارچوب زمانی معمولی در مکان شما، هزینه آن، سطح رقابت و موارد دیگر داشته باشند.

*بیشتر نگران افزایش سود خود به صورت آنلاین هستید – هر متخصص بازاریابی اینترنتی، سئو یا مشاور مشاغل آنلاین از هر نوع باید بیشترین توجه را به حداکثر رساندن سود خود داشته باشد.

به هر حال ، شما آنها را به دلیل تخصص خود در بازاریابی دیجیتال استخدام کردید. آنها باید بتوانند به شما در دستیابی به بالاترین بازده سرمایه گذاری ممکن برای کسب و کار شما کمک کنند.

* در واقع نحوه انجام سئو به روش صحیح را بدانید – اطمینان حاصل کنید که فردی که استخدام می کنید می داند که در حال انجام چه کاری است.

قضاوت در مورد این امر ممکن است دشوار باشد زیرا شما احتمالاً نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، اما می توانید با پرسیدن  سوالات، جستجوی توصیفات و توصیه ها و هر تحقیق دیگری که می توانید ایده خوبی را بدست آورید.

اگر از یک شرکت بازاریابی بزرگ یا یک شرکت تبلیغاتی عمومی استفاده می کنید، ممکن است فکر کنید به دلیل بزرگ بودن آنها در امنیت هستید، اما در واقع باید در این مورد احتیاط بیشتری کنید.

بسیاری از این شرکت های بزرگ سئو را در لیست خدمات خود قرار می دهند، اما از متخصص بودن در این زمینه فاصله دارند.

خیلی ها اصلا نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند.

بنابراین اگر با یکی از این آژانس های بزرگ صحبت می کنید، مطمئن شوید که یک مشاور شخصی دارید که با شما و وب سایت شما کار می کند و واقعاً از دانش و تجربه کافی برای کمک درست به شما برخوردار است.

و این مطالب کم و بیش همان چیزی است که مشاوره سئو در مورد آن صحبت می کند.

واضح است که این مطلب فقط یک خلاصه ی است و موارد بیشتری وجود دارد.

به علاوه ، بهینه سازی موتورهای جستجو یک صنعت دائماً در حال تغییر است، بنابراین همیشه چیزهای متفاوتی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید.

اما حداقل در حال حاضر شما تصور بهتری نسبت به قبل از خواند این مقاله دارید تا اطمینان حاصل کنید که بهترین فرد را برای کار استخدام می کنید.

موفقیت کسب و کار شما ممکن است به آن بستگی داشته باشد بنابراین عاقلانه انتخاب کنید!

پرسش و پاسخ متداول

مشاور سئو کیست؟

مشاور یا راهنمای سئو به فرد یا شرکتی گفته می شود که استراتژی ها و برنامه های لازم برای رسیدن به اهداف بهینه سازی سایت را برای شما طرح ریزی می کند.

وظایف یک مشاوره سئو سایت چیست؟

درک اهداف بازاریابی مشتری، آنالیز کلمات کلیدی، یافتن کلمات کلیدی،آشنا با جدیدترین متدهای گوگل

یک مشاور سئو حرفه ای چه کسی است؟

یک مشاور سئو حرفه ای باید بتواند استراتژی سئو را برای شما توصیف کند . این توصیف باید برای شما قابل درک باشد. اهداف پروژه تعیین می کند. ارتباط و پیگیری مشاور سئو سایت در مدت زمان فعالیت

سوالی برایتان پیش آمده؟!
×