تیم طراحی سایت و سئو وب داران

تیم طراحی سایت و سئو وب داران با تکیه بر تجربیات, دانش و تکنیک در ابتدا از سال 1394 با نام شرکت رایانه پویان فعالیت خود را آغاز نمود.

دایره فعالیت رایانه پویان به حوزه طراحی اپلیکیشن, گرافیک, طراحی سایت, طراحی نرم افزار منتهی می شد. تا اینکه در سال 1395 این شرکت تمام تمرکز خود را بر روی تجارت الکترونیک قرار داد.

webdaran logo

طراحی سایت

به صورت کاملا رسپانسیو از زبان های HTML ,CSS ,JQURY ,JAVASCRIPT ,PHP و فریم ورک BOOTSTRAP استفاده از ابزار های گرافیکی برای ایجاد تصاویر حرفه ای و اسلایدرهای سایت و انیمیشن

وب سایت شرکتی

طراحی انواع سایت شرکتی با استفاده از به روزترین متد ها و شیوه ها بنا بر خواست و نیاز مشتری ها و شرکت ها.

وب سایت فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی برای فروش آنلاین متصل به درگاه های بانکی و سیستم حسابداری و انبار داری و هزاران ویژگی دیگر

طراحی CRM

طراحی انواع CRM مربوط به هر ارگان و سازمان خصوصی و دولتی با تکیه بر بستر PHP و فریم ورک های مربوط به آن و شخصی سازی پنل کاربری به سلیقه 100 % مشتری

طراحی CMS

طراحی انواع CMS برای هر نوع سایت با هر نوع فعالیتی CMS های کاملا تخصصی و شخصی سازی شده
تیم طراحی سایت و سئو وب داران

سئو

سئو و بهینه سازی ارتقاء رتبه سایت در گوگل , بررسی سایت و بهینه سازی کامل سایت با استفاده از GT-METRIX , سئو سایت با استفاده از تکنیک های تجربی گوگل وب مستر , گوگل آنالیتیکس و …

تولید محتوا

در حقیقت تولید محتوا مبحث مهم دیگری است که در زمینه طراحی سایت و سئو اهمیت بسیاری دارد. به نحوی که امروزه ما شاهد این هستیم که تنها برای این قسمت متخصصانی وجود دارد.

تیم طراحی سایت و سئو وب داران تمامی تلاش خود را به کار میگیرد تا در زمینه تولید محتوای هدفمند بهترین استراتژی ها را پیاده سازی کند.

copywriter کپی رایتر ها کسانی هستند که تخصص بالایی در زمینه نوشتن محتوا و متن های ترغیب کننده دارند.

این افراد باید به گونه ای کاملا حرفه ای متن ها و محتوا را تولید نمایند که افرادی که آن ها را مطالعه می کنند، به راحتی به عمق مطلب آشنا شوند و InterAction و تعامل بالایی بین محتوا و کاربر ایجاد شود.

برای ایجاد یک تولید محتوای عالی می توان برگه مخصوص به آن را مشاهده کرد.

گوگل ادز (تبلیغات در گوگل)

گوگل ادوردز در مفهوم ساده یعنی اینکه شما به اضای کلمه کلیدی مورد نظرتان برای هرکلیک مبلغی را پرداخت نمایید تا وب سایت شما برای آن کلمه کلیدی در صفحه اول و نتایج اولیه گوگل دیده شود.

این قسمت مانند سئو سایت می باشد و تفاوت آن با سئو در اینست که شما برای بالا بودن در گوگل ادوردز به صورت مستقیم و مداوم برای هر کلیک باید هزینه پرداخت نمایید و تاثیر آن تا زمانیست که شما این هزینه را پرداخت می نمایید.

البته توجه داشته باشید که این هزینه با واحد های بین المللی پول پرداخت می شود، مانند دلار، در هم و غیره که با توجه به بالارفتن قیمت این ارز ها تا حدودی هزینه بر شده است.

دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال)

این مبحث، امروزه به یکی از مباحث بزرگ در دنیای دیجیتال یا فضای مجازی تبدیل شده، دنیای مجازی دیگر آن چیزی نیست که در گذشته های قبل می شناسیم.

دنیای مجازی یا جهان مجازی امروز به وسعت یک دنیاست و فرصت های فراوانی را برای دیده شدن، برند شدن، افزایش درآمد و سرمایه برای افرادی که به خوبی این فضا را بشناسند پیش رو می گزارد.

بحث دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال بسیار بسیار امروزه گسترده شده است.

و کمتر کسی می تواند ادعا کند که یک دیجیتال مارکتر حرفه ای است، و این بدلیل وسعت بسیار زیاد این شاخه از علم نوین است.

همان طور که گفتیم دیجیتال مارکتینک شاخه های فراوانی دارد، مثلا می توان سئو را بخشی از این علم در نظر گرفت، ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) بازاریابی ایمیلی نیز یکی از این بخش هاست که در این باره به اختصار صحبت می کنیم.

موبایل مارکتینگ (Mobile Marketing) بازاریابی موبایلی یکی دیگر از بخش های ایمیل مارکتینگ است.

سوشیال مارکتینگ (Social Marketing) بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز بخشی دیگر از دیجیتال مارکتینگ می باشد. که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

کانتنت مارکتینگ (Content Marketing) بازاریابی محتوا نیز یکی دیگر از بخش هاست. و بخش های بسیار دیگر که در این مطلب نمی گنجد.

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)

اگر بخواهیم به طور مختصر در این باره توضیح دهیم ایمیل مارکتینگ به مجموعه فرایند هایی گفته می شود، که از طریق فرایندی به نام Email Sequence صورت می گیرد.

یعنی افرادی که شما برای آن ها ایمیل می فرستید، که ایمیل این افراد از طرق مختلف مثلا ثبت نام در سایت شما به دست آمده باشد، بر اساس ارسال ایمیل های زماندار، معنی دار و متوالی به مشتری تبدیل شوند.

این فرایند بسیار تخصصی است و نیاز به تجربه و دانش فنی در زمینه ایمیل و ابزار های ارسال Email Sequence دارد. نمونه قدرتمند این ابزار ها می توان به Mailchimp اشاره کرد. چنانچه خواهان اطلاعات بیشتر در این باره هستید می توانید این مبحث را در برگه مربوطه مطالعه نمایید.

حال که با این اطلاعات آشنا شدیم با انواع وب سایت ها شما را آشنا می کنیم.

برای ارتباط با تیم طراحی سایت و سئو وب داران به صفحه تماس مراجعه نمایید.

اعضای تیم وب داران

سیاوش رستمی
سیاوش رستمی
مدیر عامل وب داران

مجید شهریاری
اعضای وب داران

مجید شهریاری

نویسنده : سیاوش رستمی