نحوه جستجوی وب با 42 افزونه ChatGPT

نحوه جستجوی وب با 42 افزونه ChatGPT
Rate this post

کشف کنید که چگونه مجموعه‌ای بیش از ۵۵۰ پلاگین ChatGPT موجود از OpenAI، تجربه آنلاین شما را ارتقا می‌دهد؛ حدود ۲۰ درصد از پلاگین‌ها به جستجوی وب اختصاص دارند. قابلیت‌های این ابزارهای جستجوی قدرتمند با استفاده از هوش مصنوعی را بررسی کنید و بیابید که کدام یک برای نیازهای شما موثرتر است.

 

دنیای هوش مصنوعی به سرعت در حال پیشرفت است و فروشگاه پلاگین ChatGPT به تازگی گسترش قابل توجهی داشته است. این فروشگاه که مجموعه‌ای گسترده از پلاگین‌ها را برای بهبود عملکرد ChatGPT ارائه می‌دهد، در حال حاضر بیش از ۵۵۰ پلاگین ارائه می‌دهد.

 

یکی از جنبه‌های قابل توجه این مجموعه این است که بیش از ۱۰۰ پلاگین آن برای کمک به کاربران در جستجوی اینترنت طراحی شده‌اند و قول بهبود کارایی و کارایی جستجو را می‌دهند. این یک توسعه قابل توجه برای کسانی است که به دنبال بهینه‌سازی قابلیت‌های تحقیقاتی آنلاین خود هستند.

 

صعود پلاگین‌های مرتبط با جستجو نشان دهنده احتمالی از جدایی از موتورهای جستجوی سنتی است، زیرا چت‌بات‌های هوش مصنوعی تولید شده‌اند تا فرایند جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات را بهبود ببخشند.

در این مقاله خواهید دانست از :

 1. جستجوی علمی با چت جی پی تی
 2. جستجوی عمومی با chatGPT
 3. جستجوی نام دامنه با chatGPT
 4. جستجوی تصویر با چت جی پی تی
 5. جستجوی کار با چت جی پی تی
 6. جستجوی خرید با chatGPT
 7. جستجوی رسانه های اجتماعی
 8. جستجوی سفر با چت جی پی تی
 9. جستجوی ویدئو با chatGPT
 10. جستجوی متفرقه با چت جی پی تی

در این مقاله، به دنیای جستجوی وب با استفاده از برخی پلاگین‌های جدید ChatGPT می‌پردازیم. لطفاً توجه داشته باشید که برای دسترسی و استفاده از این پلاگین‌ها برای جستجو، ممکن است به یک اشتراک شخص ثالث نیاز داشته باشید، به علاوه یک حساب ChatGPT Plus. این اشتراک‌ها ممکن است رایگان یا پرداختی باشند، بسته به پلاگین.

مقاله چت جی پی تی ChatGPT و تاثیر آن در سئو را مطالعه کنید.

 

1.جستجوی علمی

افزونه جستجوی علمی چت جی پی تی

اگر به اطلاعات به دقت علمی نیاز دارید، چندین پلاگین ChatGPT موجود است که می‌تواند به شما در جستجوی ادبیات علمی به صورت کارآمد کمک کند. از پلاگین‌های زیر استفاده کنید:

1- Research by Vector: این پلاگین با استفاده از vector embeddingsبرای ارائه نتایج دقیق و مرتبط از تحقیقات علمی، از هوش مصنوعی استفاده می‌کند.

2- Scholarly: این موتور جستجوی با قدرت هوش مصنوعی به طور خاص برای بررسی ادبیات علمی طراحی شده است، که برای کسانی که به دنبال اطلاعات به دقت علمی هستند، گزینه خوبی است.

3- Scholar Assist: این پلاگین از تحقیقات علمی در مخزن مقالات علمی arXiv جستجو می‌کند تا به شما کمک کند به سرعت و به راحتی به پاسخ سوالات خود برسید.

 

2.جستجوی عمومی

برای جستجوی عمومی در وب، چندین پلاگین ChatGPT موجود است که می‌تواند به شما در پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز کمک کند. در نظر داشته باشید که از پلاگین‌های زیر استفاده کنید:

4- Browse With Bing: این پلاگین رسمی OpenAI برای جستجوی وب است و بر اساس نتایج جستجوی Bing پاسخ می‌دهد.

5- KeyMate.AI: این پلاگین نتایج جستجوی Google را با KeyMate.AI، یک وب کراولر با هوش مصنوعی، ترکیب می‌کند تا تجربه جستجوی جامع و دقیقی ارائه دهد.

6- MixerBox WebSearch: این پلاگین از موتور جستجوی سفارشی شده با استفاده از Google Search API برای جستجو و خلاصه سازی اطلاعات وب استفاده می‌کند.

7- TotalQuery Search: با دسترسی به بیش از ۷۰ موتور جستجو، این پلاگین به شما اجازه می‌دهد تا با ترکیب قابلیت‌های چندین موتور جستجو، بیشتر از آنچه در SERPهای گوگل ارائه می‌شود را کشف کنید.

8- WP Interact: این پلاگین پست‌ها را از وب سایت‌های وردپرسی خودمیزبانی شده بازیابی می‌کند، که برای کسانی که به دنبال اطلاعات از وبلاگ‌ها و وب سایت‌های وردپرس هستند، گزینه مناسبی است.

 

3.جستجوی نام دامنه

افزونه جستجوی دامنه chatGPT

اگر به دنبال یافتن نام دامنه مناسب برای وب سایت خود هستید، چندین پلاگین ChatGPT موجود است که می‌تواند به شما کمک کند. در نظر داشته باشید که از پلاگین‌های زیر استفاده کنید:

9- DomainsBot: این پلاگین در دسترس بودن نام دامنه‌ها را بررسی می‌کند و پیشنهادهایی برای شما بر اساس معیارهای جستجوی شما ارائه می‌دهد.

10- GoDaddy Name Search: این پلاگین به شما اجازه می‌دهد تا به سرعت و به راحتی نام‌های دامنه را جستجو کرده و در دسترس بودن آن‌ها را بررسی کنید.

11- One Word Domains: علاوه بر بررسی در دسترس بودن یک دامنه، این پلاگین نرخ قیمت‌ها در ثبت‌کنندگان مختلف را نیز مقایسه می‌کند تا به شما کمک کند تا بهترین معامله را پیدا کنید.

 

4.جستجوی تصویر

افزونه جستجوی تصویر chatGpT

اگر به دنبال محتوای تصویری مانند تصاویر و سایر منابع گرافیکی هستید، در نظر داشته باشید که از پلاگین‌های زیر ChatGPT استفاده کنید:

12- Pictory: این پلاگین به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از پرسش‌های زبان طبیعی، به دنبال تصاویر جستجو کنید و به راحتی محتوای تصویری مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید.

13- Unscreen: با این پلاگین، شما می‌توانید به دنبال و حذف پس زمینه هر فیلم یا GIF باشید و این پلاگین انتخاب خوبی برای کسانی است که به دنبال محتوای ویدئویی برای پروژه‌های خود هستند.

14- Iconify: این پلاگین به شما اجازه می‌دهد تا به دنبال نمادها با فرمت‌های مختلف شامل SVG، PNG و Iconfont جستجو کنید و آن‌ها را بارگیری کنید.

15- StockSnap: این پلاگین دسترسی به یک کتابخانه بزرگ از تصاویر استوک با کیفیت بالا را برای شما فراهم می‌کند که می‌توانید برای پروژه‌های خود استفاده کنید.

16- Vectorify: اگر به گرافیک‌های برداری نیاز دارید، این پلاگین به شما اجازه می‌دهد تا با جستجو کردن و بارگیری گرافیک‌های برداری از منابع مختلف، به دنبال آن‌ها بگردید.

 

برای کسانی که به دنبال انواع خاصی از محتوای تصویری هستند، چندین پلاگین ChatGPT مناسب وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید:

– AssetOVI: این پلاگین به شما امکان می‌دهد تا در میلیون‌ها منبع 3D برای بازی‌ها، محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی، AR/VR و غیره جستجو و پیش نمایش کنید.

– GIF Search: با قدرت Giphy، این پلاگین به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی به دنبال گیف مناسب برای هر مناسبت بگردید، ساخت شخصی یا حرفه‌ای.

– ImageSearch: این پلاگین به شما کمک می‌کند تا به دنبال تصاویر تکمیلی برای بهبود مقاله تولیدی خود یا برجسته کردن پاراگراف‌های خاص از Unsplash، یک منبع محبوب از تصاویر با کیفیت بالا بگردید.

 

5.جستجوی کار

اگر به دنبال یافتن کار جدید هستید، چندین پلاگین ChatGPT موجود است که می‌تواند به شما کمک کند تا به دنبال فرصت‌های شغلی بگردید. در نظر داشته باشید که از پلاگین‌های زیر استفاده کنید:

17- InfoJobs: این پلاگین به شما اجازه می‌دهد تا در InfoJobs.com، یکی از شبکه‌های محبوب شغلی با گستره وسیعی از فرصت‌های شغلی، جستجو کنید.

18- Job Search by Indeed: با استفاده از این پلاگین، می‌توانید جایگاه‌های شغلی جدیدتر را در Indeed.com، یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های شغلی در جهان، بررسی کنید.

19- Job Search UK: با استفاده از این پلاگین، می‌توانید آخرین پست‌های شغلی از برترین شبکه‌های شغلی انگلستان، از جمله Reed و Indeed را مورد بررسی قرار دهید و این پلاگین یک گزینه مناسب برای کسانی است که به دنبال فرصت‌های شغلی در انگلستان هستند.

 

6.جستجوی خرید

افزونه جستجوی خرید با chatGpT

برای کسانی که به بهینه‌سازی تجربه خرید و تجارت الکترونیک خود علاقه‌مند هستند، ChatGPT پلاگین‌های مختلفی ارائه می‌دهد که می‌تواند به شما کمک کند. در نظر داشته باشید که از پلاگین‌های زیر استفاده کنید:

20- ByByAI: این پلاگین بر اساس امتیاز بهترین محصولات آمازون را جستجو می‌کند و به راحتی به شما امکان می‌دهد که به سرعت و به دنبال محصولات با امتیاز بالا بگردید.

21- Comparison: با قابلیت‌های قوی برای جستجوی کارآمد محصول و مقایسه دقیق قیمت، این پلاگین یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال تصمیم‌گیری‌های خرید اطلاعاتی هستند.

22- Copilot: این پلاگین برای شما به دنبال بهترین خودروها از هر نمایندگی می‌گردد، تحلیل می‌کند و برای شما رتبه‌بندی می‌کند، به شما امکان می‌دهد که با اطمینان خرید کنید هنگام خرید خودرو.

23- Coupert: این پلاگین به دنبال بهترین کدهای تخفیف از هزاران فروشگاه آنلاین می‌گردد و به شما کمک می‌کند تا در حین خرید آنلاین پول بپسندید.

24- Easy Product Search: این پلاگین تجربه خرید تجارت الکترونیک ژاپنی را ساده می‌کند و تجربه آسانی را برای کسانی که در سایت‌های تجارت الکترونیک ژاپنی خرید می‌کنند، فراهم می‌کند.

25- Podcast Search: این پلاگین به پادکست‌های PodcastIndex.org، یک پلتفرم کشف محتوای صوتی بدون واسطه، می‌پردازد و به راحتی به شما کمک می‌کند تا به پادکست‌های مورد علاقه خود گوش دهید.

26- Shop: با دسترسی به میلیون‌ها محصول از برترین برندهای جهان، این پلاگین به شما امکان می‌دهد به راحتی به دنبال آنچه که به دنبال آن هستید هنگام خرید آنلاین بگردید.

 

7.جستجوی رسانه های اجتماعی

برای افرادی که علاقه‌مند به جستجوی محتوای رسانه‌های اجتماعی هستند، چندین پلاگین ChatGPT در دسترس است که می‌تواند کمک کند. به موارد زیر توجه کنید:

27- پلاگین Clay: این پلاگین به شما اجازه می‌دهد تا سوال‌های خود را بپرسید و در تمام مخاطبان LinkedIn، Facebook، ایمیل و iMessage خود جستجو کنید، که باعث می‌شود یافتن اطلاعات و برقراری ارتباط با افراد در چندین پلتفرم آسان شود.

28- پلاگین Social Search: با دسترسی به توییت‌ها، کاربران، فالوورها، تصاویر، رسانه و موارد دیگر، این پلاگین یک انتخاب عالی برای افرادی است که به دنبال جستجوی سریع و آسان در محتوای رسانه‌های اجتماعی هستند.

29- پلاگین What’s Trending: این پلاگین به بررسی جستجوهای محبوب، کلمات کلیدی و هشتگ‌ها برای موضوعات مختلف در YouTube، Instagram، Amazon و Google می‌پردازد و این باعث می‌شود که در آخرین موضوعات و محتوای محبوب در چندین پلتفرم به‌روز باشید.

 

8.جستجوی سفر

اگر برنامه سفری دارید، چندین پلاگین ChatGPT موجود است که می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین معاملات سفر را پیدا کنید و سفر خود را به بهترین شکل برنامه‌ریزی کنید. در نظر داشته باشید که از پلاگین‌های زیر استفاده کنید:

30- Ferryhopper: این پلاگین به دنبال کشتی‌های مسافری می‌گردد و با کمک هوش مصنوعی و Ferryhopper، سفر شما را برنامه‌ریزی می‌کند، به عنوان یک گزینه عالی برای کسانی که با کشتی سفر می‌کنند.

31- Instabase: با استفاده از این پلاگین، می‌توانید از Instabase، در سراسر ژاپن به دنبال اتاق‌ها و مکان‌ها بگردید و به راحتی محل اقامتی مناسب برای سفر خود را پیدا کنید.

32- KAYAK: این پلاگین به دنبال پروازها، هتل‌ها و اجاره ماشین‌ها می‌گردد تا با توصیه‌هایی که در بودجه شما قرار دارد، به شما کمک کند تا در هنگام برنامه‌ریزی سفر پول بپسندید.

33- Skyscanner: با دسترسی به معاملات پرواز و سایر اطلاعات سفر، این پلاگین برنامه‌ریزی سفر بعدی شما را آسان و بدون مشکل می‌کند.

 

9.جستجوی ویدئو

افزونه جستجوی ویدئو با chatgpt

برای کسانی که به دنبال جستجوی ویدئو هستند، چندین پلاگین ChatGPT موجود است که می‌تواند به شما کمک کند. در نظر داشته باشید که از پلاگین‌های زیر استفاده کنید:

34- Video Highlight: این پلاگین به شما امکان می‌دهد تا با تحقیق، بررسی و تعامل با ویدئوهای YouTube و شخصی، به راحتی و به سرعت ویدئوهای مورد نیاز خود را پیدا کنید.

35- VoxScript: با استفاده از این پلاگین، می‌توانید به دنبال متن‌های ویدئوهای YouTube، منابع داده‌های مالی، نتایج جستجوی گوگل و غیره بگردید و به راحتی اطلاعات خاصی را در داخل ویدئوها پیدا کنید.

 

10.جستجوی متفرقه

اگر به دنبال چیز خاصی هستید، چندین پلاگین ChatGPT موجود است که به نیازهای شما پاسخ می‌دهد. در نظر داشته باشید که از پلاگین‌های زیر استفاده کنید:

36- Abridged Due Diligence: این پلاگین به دنبال فایل‌های اخیر SEC می‌گردد و پیوندهایی به تجزیه و تحلیل عمیق ارائه می‌دهد، به عنوان یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال اطلاعات در مورد شرکت‌های عمومی هستند.

37- BlockAtlas: با استفاده از این پلاگین، می‌توانید مجموعه داده‌ها را پیدا کنید، سوالات خود را مطرح کنید و داده‌ها را از سرشماری آمریکا بصری سازی کنید، به عنوان یک گزینه عالی برای کسانی است که به داده‌های جمعیتی علاقه‌مند هستند.

38- ChatStack Search: این پلاگین به شما امکان می‌دهد از API Stack Exchange برای جستجوی سایت‌هایی مانند Stack Overflow استفاده کنید و سوالات، پاسخ‌ها و سایر محتوای خبره را برگردانید، به عنوان یک گزینه عالی برای توسعه دهندگانی است که به دنبال اطلاعات در مورد موضوعات مرتبط با کد نویسی هستند.

39- ChatWithGit: با استفاده از این پلاگین، می‌توانید بر اساس یک پرس و جو، به دنبال کد در مخازن GitHub بگردید و به راحتی برای توسعه دهندگان، به دنبال گرفتن قطعات کد خاص یا راه حل‌های خاص باشد.

40- Public: این پلاگین اطلاعات بازار به صورت زنده و تاریخی را، از جمله قیمت دارایی‌ها، اخبار، پژوهش و تجزیه و تحلیل مالی جامع، فراهم می‌کند، به عنوان یک گزینه عالی برای کسانی است که به مالی و سرمایه‌گذاری علاقه‌مند هستند.

41- Search UK Companies: این پلاگین به شما امکان می‌دهد تا اطلاعات عمومی در مورد شرکت‌های ثبت شده در انگلستان و مدیران آنها را مستقیماً از Companies House دریافت کنید، به عنوان یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال اطلاعات در مورد شرکت‌های مستقر در انگلستان هستند.

42- Tabor AI: این پلاگین با ارائه تحقیقات بازار سکونت برای سالمندان، داده‌ها و تجزیه وتحلیل از 35 هزار جامعه و 9 هزار اپراتور در آمریکا، به عنوان یک گزینه عالی برای کسانی است که به بازار سکونت برای سالمندان علاقه‌مند هستند.

 

آینده جستجوی وب، با استفاده از ChatGPT تغییر خواهد کرد.

فروشگاه پلاگین ChatGPT، گستره‌ی وسیعی از پلاگین‌ها را ارائه می‌دهد که قابلیت جستجوی وب را برای کاربران بهبود می‌بخشد و نتایج دقیق‌تر و کارآمدتری را ارایه می‌دهد. این پلاگین‌ها با استفاده از چت‌بات‌های AI تولیدشده، قابلیت تعریف مجدد روش‌های بازیابی و پردازش اطلاعات را دارند و به ما یک نگاهی به آینده موتورهای جستجو می‌دهند. با افزایش فروشگاه پلاگین، می‌توانیم انتظار بیشترین نوآوری و قدرتمندی در پلاگین‌های مرکز جستجو را داشته باشیم که روش جستجو و تعامل با اطلاعات را در آنلاین بهبود خواهد داد.

بله، پلاگین‌های جستجوی قدرتمند AI، پتانسیلی را دارند که روش جستجوی وب را تحول بخشند. با استفاده از الگوریتم‌های پردازش زبان طبیعی (NLP) و یادگیری ماشینی پیشرفته، این پلاگین‌ها می‌توانند پرسش‌های کاربران را درک کرده و نتایج جستجوی دقیق‌تر و مرتبط‌تری را ارایه دهند. این امکان به کاربران می‌دهد تا جستجوی وب را به صورت بهتر و کارآمدتری انجام دهند و در این فرآیند زمان و تلاش صرفه‌جویی کنند. علاوه بر این، برخی از پلاگین‌های جستجوی قدرتمند AI، می‌توانند با یادگیری از رفتار و ترجیحات کاربران در طول زمان، قابلیت ارایه نتایج جستجوی شخصی‌سازی شده و مرتبط‌تری را داشته باشند.

سیاوش رستمی

سیاوش رستمی موسس، نویسنده و سئو کار وب داران می باشد. بیشتر از 10 سال در زمینه سئو و طراحی سایت مشغول به کار است. و عاشقانه حرفه اش را دوست دارد.

3 دیدگاه دربارهٔ «نحوه جستجوی وب با 42 افزونه ChatGPT»

 1. واقعا یکی از مفید ترین مطلب هایی بود که خوندم خیلی جامع توضیح داده بودید ممنون

 2. واقعا یکی از مفید ترین مطلب هایی بود که خوندم خیلی جامع توضیح داده بودید ممنون واقعا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *