نکات اساسی برای انتخاب دامنه مناسب

رعایت نکات اساسی برای انتخاب دامنه مناسب می تواند وب سایت شما را بر روی سرور های قدرتمند لینوکس و ویندوز با امنیت بسیار بالا میزبانی نماید.
طراحی سایت تهران چه روشی را برای افزایش رتبه و بهبود سئو وب سایت پیشنهاد می کند؟
با خرید دامنه مناسب برای مطرح شدن در سرور های قدرتمند آماده باشید. افزایش رتبه سایت و بهتر شدن سئو وب سایت خود را با انتخاب دامنه مناسب تضمین کنید.

کارشناسان و مهندسین طراحی سایت تهران آمادگی پاسخگویی به شما عزیزان برای انتخاب دامنه مناسب را دارند.
به صورت آنلاین مهندسین ما در خدمت خریداران دامنه از سراسر شهر های ایران هستند.

نکات اساسی برای انتخاب دامنه مناسب

 

انتخاب نام مناسب

دامنه همان آدرس اینترنتی شما خواهد بود که هر کاربری از هر نقطه از دنیا از طریق متصل بودن به اینترنت می تواند با شما ارتباط برقرار کند.

گفتنی است که حافظه دیداری ما در هنگام مشاهده نام دامنه تا ۱۲ کاراکتر را می تواند ثبت کند. و این ثبت در حافظه کوتاه مدت در مراجعه بعدی ما تاثیر زیادی دارد .
حسی که با دیدن نام یک وب سایت در ذهن ما نقش می بندد عامل موثری در ماندگار شدن ما در آن وب سایت دارد.
اینکه کاربر با یک بار مشاهده نام وب سایت آن را بفهمد و به خاطر بسپارد مهم است.

کوتاه بودن نام وب سایت، ساده و روان نوشتن نام، اجتناب از به کار بردن اعداد و حروف از جمله قواعدی محسوب می شود که در هنگام انتخاب دامنه مناسب باید در نظر گرفته شود.

نکات اساسی برای انتخاب دامنه مناسب از کارشناسان طراحی سایت تهران بخواهید تا با انتخاب درست و شایسته سایت خود را مطرح کنید.
تیم طراحی سایت وب داران با گنجاندن اهداف اساسی سایت در نام سایت شما را در رسیدن به موفقیت در کسب و کارتان هم راهی می کنند.

طراحی سایت
و انتخاب دامنه با نام تجاری مناسب در موفقیت طراحی سایت شما موثر می باشد.
بعد از مشاهده وب سایت شما حسی که از خواندن مطالب درج شده در سایت به کاربر القا می شود. شما را به هدف نهایی وب سایت نزدیک می کند.

عوامل بوجود آورنده حسی به یاد ماندنی بعد از مشاهده سایت
نام کوتاه و مرتبط با هدف طراح سایت، محتوای نوشته شده در وب سایت
امکان ارتباط از طریق فرم نوشته شده در متن

استفاده از کلمات کلیدی

در نام دامین خود از سه یا چهار کلمه کلیدی خود استفاده کنید بعد از آن یک پیشوند یا پسوند به آن اضافه کنید تا نام دامین شما بدست آید.

شبیه نبودن نام دامنه

بعضی اوقات امکان دارد نام سایت شما با سایت های پر بازدید شبیه باشد و این یک مشکل بزرگ است در انتخاب دامنه خود دقت کنید تا این اتفاق به وجود نیاید.

دامنه دات کام

اگر قصد دارید که کار خود را گسترش دهید دامین هایی را انتخاب کنید که دات کام آن آزاد باشد.

بررسی دامنه انتخابی

می توانید از سایت های مختلفی دامنه انتخابی خود را بررسی کنید.

تایپ آسان

از کلماتی استفاده کنید که برای بازدیدکنندگان به راحتی تایپ شود از خط تیره و اعداد استفاده نکنید.

چگونه نام دامنه بر SEO شما تاثیر می گذارد.

 

نام دامنه بدون هیچ چیز دیگر بر سئو سایت تاثیر نمی گذارد ولی نمی توان گفت که از دید موتورهای جستجوگر پنهان می ماند. شاید بهتر است اینگونه بیان کنیم که نام دامنه ای که نامفهوم و پیچیده است بر سئو سایت تاثیر منفی می گذارد و در بعضی مواقع سایت را spam شناسایی می کند.

در ۷ سال پیش انتخاب کردن نام دامنه براساس EMD بود. به این معنا که از کلمات کلیدی برای نام د امنه استفاده می کردند. حتی افرادی که نام دامنه را مطابق کلمات کلیدی قرار می دادند در صفحه اول گوگل قرار می گرفتند. اما بعد از سال ۲۰۱۲ یک اتفاق تمامی این افراد را غافلگیر کرد تا جایی که حتی این سایت ها spam شدند.
اینطور می توان گفت که نام دامنه در سئو سایت تاثیر گذار می باشد ولی آنقدر زیاد نیست که نام دامنه خود را فدای کلمات کلیدی کنیم.

نکات موثر نام دامنه در سئو سایت

اولین نکته که باید دقت کنید تطابق نام دامنه با شرکت و کسب و کار شماست. زیرا مشتریان شما بهتر شمارا پیدا می کنند. بسیار راحتتر در ذهن سپرده می شود.
از کلمات فینگیلیش در نام دامنه خود انتخاب نکنید چون گوگل متوجه این کلمات نمی شود. و قادر به این نیست که ارتباط کسب و کار شما را با نام دامنه متوجه شود.

طراحی سایت تهران
شما را به هدفتان نزدیک می کند و در راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق شما را یاری می کند.

الهام فراهانی هستم روزنامه نگار , نویسنده , خبرنگار .3 سال است در زمینه تولید محتوا و سئو فعالیت می کنم امیدوارم بتونم به دوستان در این زمینه کمک کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *