بهینه سازی وب سایت برای تعطیلات

بهینه سازی وب سایت برای تعطیلات
تعطیلات در راه است، بهینه سازی وب سایت برای تعطیلات یک راه خوب برای افزایش مشتریان و درآمد است.
در حال حاضر در آبانماه هستیم و تا تعطیلات زمان زیادی وجود دارد و می توانید با حوصله موتورهای جستجو را برای وب سایت خود بهینه کنید. سئو سایت چیست؟
این راهنمایی ها بر روی به دست آوردن نتایج سریع و به حداکثر رساندن وقت صرف شده است. در حالی که درست است پریدن به بالا از موتورهای جستجو تا پایان ماه مطمئنا یک چالش جدی است، هنوز بسیاری از گزینه های بازاریابی آنلاین دیگر وجود دارد که کمک می کند تا ترافیک خود را افزایش دهید.اینگونه شروع کنید:

بهینه سازی وب سایت برای تعطیلات

تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی شما
وضعیت کل SEO شما چیست؟ آیا برخی از مناطق غیرقابل پیش بینی که نیاز به توجه دارند وجود دارد؟ شما ممکن است تعجب کنید که چند تغییر ساده ممکن است بر روی رتبه بندی فعلی شما تأثیر بگذارد، بنابراین شما باید برای اولین بار کار خود را شروع کنید.
اگر شما یک ایده واضح از آنچه که برای سایت شما کار می کند، می توانید همان اصول را برای صفحات تعطیلات خود که اهداف خاص یا محصولات را برجسته می کنند اعمال کنید.

کار بر روی عنوان و توضیحات محصول

مردم در طول فصل تعطیلات بیش از هر زمان دیگری مرور می کنند، بنابراین یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید، عناوین و توضیحات محصول خود را بهینه سازی کنید.
عناوین و توصیفات محصولات شما دارای تاثیر مستقیم بر نرخ کلیک هستند، بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که به درستی بهینه سازی شده اند.
در حال حاضر ما در مورد فقط پر کردن آنها با کلمات کلیدی صحبت نمی کنیم تا آنها برای موتورهای جستجو بهینه سازی شوند. در حالی که این مهم است، در این مرحله در فصل تعطیلات، برای کاربر بهینه می شود.
مهم است که عناوین و توصیفهای کافی را به نحوی که به طور خاص در بازدیدکنندگان سایت شما ترسیم می شود در حالی که هنوز شامل کلمات کلیدی مورد نظر شما است، بنویسید.
این به این معنی است که شما واقعا باید درک کنید که مشتریان شما چه کسانی هستند و مردم در فصل تعزیلات به دنبال چه چیزی هستند.
عناوین و توصیفات محصولات خود را به افرادی که هدایا خریداری می کنند، سفارشی کنید، نه مخاطبان معمولی. به این ترتیب، شما در حال ارائه اطلاعات با کیفیت بالا هستید برای افرادی که ممکن است هیچ گونه سرنخی در مورد محصول خود برای شروع نداشته باشند.

بهینه سازی وب سایت برای تعطیلات

زمان بارگزاری خود را در نظر بگیرید.

بارگزاری شما چگونه است؟ مطالعات اخیر نشان می دهد که حتی تاخیر یک ثانیه در بارگزاری می تواند به افزایش 16٪ در نارضایتی مشتری منجر شود. همچنین می توانید نرخ تبدیل خود را با 7٪ کاهش دهید.
در فصل تعطیلات، شما نمیتوانید این نوع اعداد را بپردازید.
در حالی که مردم می توانند بر این نکته تأکید کنند که زمان تحویل بار چه تاثیری بر رتبه بندی کلی شما دارد، واضح است که بر توانایی شما برای تبدیل بازدید کنندگان گاه به مشتریان تاثیر می گذارد.
اگر بارگزاری شما رنج آور باشد، با نگاه کردن به عکس ها در سایت خود، شروع کنید. عکس ها یکی از بزرگترین مجرمان برای بارگزاری است. اگر شما به درستی سایز بندی کرده باشید سرعت سایت شما را بالا می برد. بهینه سازی تصویر
اگر بعد از آن مشکلی برایتان پیش آید، به راههای دیگری برای کاهش سرعت بارگزاری شما وجود داشته باشد.

موبایل را نادیده نگیرید.

همانطور که می دانید، مصرف کنندگان بیشتر از تلفن های خود خرید می کنند، بهینه سازی موبایل را نادیده نگیرید.
هنگامی که شما وب سایت های تعطیلات و صفحات فرود را ایجاد می کنید، کاملا واضح است که آنها دوستانه هستند. به احتمال زیاد مشتریان تلفن همراه به دنبال خرید فوری هستند، در حالی که آنها در مورد هدیه برای دوستان فکر می کنند.
اگر وبسایت شما نمیتواند تجربه ی سریع و بصری تلفن همراه را ارائه کند، احتمالا شما تعداد زیادی از فروش خود را از دست خواهید داد.
بسیاری از شرکت ها قادر به دریافت پاسخ های فوری بیشتری هستند که با تعویض رسانه های اجتماعی خود را از طریق تعطیلات دو برابر می کنند.
شما می تونید از ابزارها و منابع سئو  در برای بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو استفاده کنید.

محصولات خود را از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

بسیاری از شرکت ها توانایی پاسخگویی به مشتریان را در زمان تعطیلات دارند که با حضور در شبکه های اجتماعی مشتریان خود را دوبرابر مخصوصا در زمان تعطیلات.
Pinterest برای ارتقاء محتوای هدیه و تعطیلات مفید است. به عنوان مثال، شما می توانید در صفحات Pinterest تعطیلات با کلمات کلیدی بهینه سازی شده در هر دو شرح و عنوان که شامل محصولات تعطیلات عالی خود را ایجاد کنید. سپس این تخته ها می توانند لینک های عمیق تر به صفحات تعطیلات خود اضافه کنند.
دیگر کانال های رسانه های اجتماعی را فراموش نکنید. فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی و توییتر، منابع ارزشمندی هستند برای پیوند به سایت شما، برجسته کردن محصولات تعطیلات خود و یا ویژه، و ارسال ترافیک بیشتر به وب سایت خود را برای تعطیلات.
ابزارهای رایگان مدیریت رسانه های اجتماعی

یک کمپین تهاجمی PPC را در نظر بگیرید.

بازاریابی AdWords و پرداخت برای هر کلیک ممکن است برای بسیاری از شرکت ها یک گزینه عالی برای آخرین لحظه باشد. در حالی که SEO طول می کشد. PPC به شما اجازه می دهد تا جایی اضافه کنید که مشتریان بتوانند آن را ببینند.
با این وجود، مدیریت دقیق نیاز دارد. با توجه به اینکه استراتژی های شما بیشتر تهاجمی است، اما این بدان معنی است که در طول این فصل خرید بیشتر از مشتریان خود را به سایت برسانید.
Ppc چیست؟
Ppc مخفف کلمه ی pay per click است. به این معنا که برای هر کلیک به شما حق ازحمه ای پرداخت می شود.
PPC مخفف pay per click است. یعنی اینکه به ازای هر بار کلیک مبلغی بعنوان حق الزحمه به شما پرداخت می کنند و با کلیک کردن بطور روزمره دارای درآمد می شوید.

به فصل بعدی توجه داشته باشید.

بعد از اینکه کارهای زیادی را برای بازاریابی آنلاین خود برای فصل تعطیلات انجام دادید، حتما کارهایی را که انجام داده اید و چیزهایی که انجام نشده است را یادداشت کنید. هرچه بیشتر در مورد چیزهایی که در این فصل خوب انجام دادید، بدانید، بیشتر میتوانید برای فصل بعدی آماده شوید.
اطلاعاتی که این روش را جمع آوری می کنید می توان برای استراتژی های جدید استفاده کرد، یا برای تعطیلات سال بعد.
اکنون که شما ردیابی کرده اید و عملکرد پایه ای را ایجاد کرده اید، حتی می توانید برای دور بعدی تعطیلات آماده تر باشید.

 

مقالات مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.