طراحی سایت موزیک

طراحی سایت موزیک

طراحی سایت موزیک

طراحی وب سایت موزیک هم علاقه، هم درآمد!!!

طراحی سایت موزیک و یا همان طراحی وب سایت موسیقی به دو صورت انجام می شود:

سایت موزیک انفرادی و یا وب سایت موسیقی گروهی.

در حالت طراحی سایت موزیک انفرادی یک هنرمند که می تواند خواننده و یا آهنگساز باشد , آثار خود را در سایت موسیقی خود به اشتراک می گذارد.

این کار برای ارائه هنر آن هنرمند و گرفتن فیدبک از مخاطبان بسیار کار ساز است.

در طراحی سایت موزیک گروهی مجموعه آثار خواننده ها و یا نوازندگان مختلف به طور طبقه بندی شده قرار می گیرد این آثار می توانند به صورت دانلود رایگان یا دانلود پولی در سایت موسیقی ارائه شود.

در ادامه  طراحی سایت وب داران خدمات طراحی سایت موزیک را به صورت گروهی یا به صورت انفرادی به عنوان می کند.

نکته قابل توجه این است که تیم طراحی سایت و سئو وب داران  با تکیه بر دانش و تخصص خود در زمینه طراحی پیشرفته سایت و ارتقای رنک سایت ، می تواند سایت موزیک شما در موتورهای جستجوگر گوگل ، بر روی پر کاربرد ترین کلمات مربوط به موزیک به سمت رتبه های بالا هدایت کند.

قابل ذکر است که با توجه به الگوریتم های جدید گوگل مانند الگوریتم پنگوئن ، الگوریتم کبوتر، الگوریتم گورخر و یا سایر نکته های ظریف در طراحی سایت و بالا بردن سئو سایت موسیقی شما ،  وب سایت وب داران شما را تنها نمی گذارد و تمام تلاش خود را مبنی بر بالا بردن رتبه سایت شما در صفحه اول گوگل و طراحی پیشرفته و در عین حال ساده و شکیل سایت موزیک شما ، اعمال می کند.

(درباره طراحی وب سایت گردشگری بیشتر دانید.)

طراحی سایت موسیقی

طراحی سایت موسیقی

مواردی که باید “حتما” در طراحی سایت موزیک رعایت شود:

سرعت بالای بارگذاری صفحات

در طراحی سایت موزیک سرعت بارگذاری بالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این موضوع از دید تیم مهندسین طراحی سایت وب داران دور نمانده.

حجم فایل ها

به دلیل حجم بالای موزیک ها و موسیقی هایی که در سایت موسیقی وجود دارد برای فشرده سازی این فایل ها معمولا وب سایت وب داران از تکنولوژی GZIP استفاده می کنند.

حفظ طراحی هنرمند پسند

داشتن ظاهر زیبا و طراحی سایت زیبای موسیقی برای اهل هنر و هنر پسندان یک ویژگی با ارزش است که این مهم نیز از چشم تیم مهندسی طراحی سایت ما دور نمانده.

(درباره روانشناسی رنگ ها در طراحی سایت دانید.)

طراحی اولیه سایت برای مشتری:

یکی از مواردی که بسیاری از مشتریان وب داران از آن خشنود هستند این آیتم است که ما به مشتریان خود این پیشنهاد را می دهیم که در صورتی که بخواهند می توانند یک طرح اولیه از سایت خود را ببینند و در صورتی که از آن راضی بودند و به تایید نهایی شان درآمد ، با جزئیات بیشتر و طراحی کامل تر سایت را تکمیل می کنیم.

(حتما بخوانید سئو چیست و سئو جدید چه تاثیری در کسب و کارتان دارد.)

صفحات بیوگرافی در سایت موزیک

زمانی که یک کاربر از یک خواننده و یا یک موزیسین استقبال می کند ممکن است برای آن کاربر جالب باشد که راجع به بیوگرافی آن هنرمند نیز بداند.

طراحی سایت وب داران صفحه ویژه مخصوص بیو گرافی هنرمند یا هنرمندان را نیز در بر دارد.

طراحی وب سایت موسیقی

طراحی وب سایت موسیقی

طراحی آیتم دمو برای موزیک انتخابی

گاهی اوقات شما برای دانلود یک آهنگ ابتدا دوست دارید یک دمو از آن را بشنوید که اگر مورد علاقه شما بود آن را دانلود کنید.

طراحی پرتال وب داران با دارا بودن بخش دمو این امکان را برای راحتی کاربران فراهم  می آورد.

پنل مدیریتی

معمولاً افرادی که سفارش طراحی سایت موسیقی خود را به ما می سپارند درخواست پنل مدیریتی با دسترسی آسان به تمام موقعیت های سایت و همچنین دستورالعمل های ساده برای کار با سایت موزیک خود را نیز می خواهند.

طراحی سایت وب داران این امکان را برای مدیران محترم نیز به وجود می آورد.

ریسپانسیو بودن یا واکنش گرا بودن سایت موسیقی

طراحی سایت وب داران با ریسپانسیو کردن سایت موزیک شما این امکان را به وجود می آورد تا تمامی کاربران با استفاده از هر نوع سیستمی که با آن به سایت مراجعه می کنند  اعم از موبایل ، تبلت و یا کامپیوتر شخصی بتوانند به راحتی صفحه مورد نظر خود را باز کنند و از وب سایت موسیقی لذت ببرند.

آیتم های بیشتر در طراحی سایت موسیقی

  • همچنین ما برای راحتی استفاده کاربران از سایت موسیقی لینک های مستقیم برای دانلود را نیز تعبیه می کنیم و یا حتی امکان قرار دادن تصاویر یا توضیحاتی برای هر موزیک.
  • امکان اشتراک گذاری موزیک های دانلودی نیز از چشم طراحان سایت ما دور نمی ماند.
  • یکی دیگر از آیتم هایی که سایت وب داران به آن توجه می کند داشتن بخش آرشیو و سرچ برای کاربران می باشد زیرا به کمک آرشیو و سرچ کاربران می‌توانند در زمان کوتاه به دسته بندی موزیک مورد علاقه خود دست پیدا کنند.

دارا بودن صفحه اخبار و تازه های جدید در سایت موزیک:

اگر هنرمند یا هنرمندان بخواهند صحبتی داشته باشند در رابطه با تاریخ انتشار آلبوم جدید مورد نظر خود و یا قطعه مورد نظر خود در این قسمت می توانند با طرفدارانشان صحبت کنند.

طراحی وب سایت موزیک

طراحی وب سایت موزیک

طراحی صفحه باشگاه هواداران

در این قسمت کاربران می توانند جهت عضویت به عنوان هوادارهنرمند درباشگاه هواداران عضو شوند ،  با این امکان کاربر می تواند از امتیازات ویژه ای برخوردار شوند مانند ارسال اهنگ رایگان جدید به صورت هفتگی به ایمیل آنها و یا ارسال خبرنامه و یا ارائه تخفیف و ….

صفحه توضیحات بیشتر

در این صفحه کاربر می تواند با انتخاب آهنگ مورد نظر خود تمامی جزئیات در رابطه با آن آهنگ از جمله متن ، سال تولید ، گروه همنوازان خواننده ، نام آهنگساز و یا اطلاعاتی از این قبیل را دریافت کند.

صفحه سبک های مختلف

گاهی اوقات کاربران سایت موسیقی خود نمی دانند که چه نوع موسیقی را می‌خواهند بشنود ، آنها می توانند به صفحه سبک های مختلف موسیقی سایت موزیک شما مراجعه کنند و در آنجا به انواع سبک سنتی ، پاپ ، محلی ، راک ، جاز ، کلاسیک و سایر سبک های موسیقی رجوع کنند تا بتوانند راحت تر موسیقی مورد نظر خود را پیدا کنند.

صفحه جدیدترین ها

در این صفحه کاربر سایت موسیقی شما می تواند به جدیدترین موسیقی های خواننده مورد نظر خود دسترسی پیدا کند ، این آیتم از آیتم های پرطرفدار در طراحی وب سایت موزیک است.