طراحی سایت پزشکی یکی از راه های مناسب برای مشاوره، نوبت دهی، معرفی، خدمت رسانی از سمت پزشکان و کلینیک های پزشکی برای بیماران به حساب می آید.

قبل از هر چیز لازم است تعریفی جامل و کامل در خصوص طراحی سایت داشته باشیم، که برای این منظور می توانید به برگه مربوطه در سایت وب داران مراجعه نمایید.

یک طراحی سایت پزشکی می تواند با هدف های مختلفی ایجاد شود.

این قبیل سایت ما می توانند توسط یک کلینیک در خواست داده شوند و یا اینکه صرفا یک پزشک برای خود سایتی مرجع داشته باشد.

طراحی وب سایت پزشکی

توجه به این نکته که در طراحی وب سایت پزشکی رنگ بندی و راحتی کار برای کاربران بسیار مهم است و باید در دستور کار قرار گیرد.

برای این منظور باید توجه نمود که این سایت برای چه افرادی در حال طراحی است و چه بیمارانی می خواهند از سایت بازدید نمایند.

در کل سایت های پزشکی باید ظاهر آرام و طراحی ساده ای داشته باشند و دسته بندی ها و فهرست ها بسیار ساده باشد.

یک سایت پزشکی باید باعث آسودگی و راحتی کار بیمار شود نه اینکه او را گمراه نماید.

طراحی سایت پزشکی

مزیت طراحی سایت پزشکی برای بیماران

با توجه به اینکه بیماران نسبت به افراد جامعه ممکن است توانایی پایین تری نسبت به تحمل ترافیک و ایستادن در نوبت و موارد دیگر را داشته باشند به همین علت می توانیم مزیت های طراحی سایت پزشکی را در چندین دسته مهم برای راحتی بیماران برشمریم که می تواند :

 1. نوبت دهی پزشکان را در طراحی سایت پزشکی بگنجانیم
 2. ایجاد پرونده برای بیماران می تواند در سایت صورت بگیرد.
 3. ارسال جواب پزشکان در خصوص آزمایشات برای بیماران
 4. اعلام زمان شروع به کار مطب ها و زمان تعطیلی آن ها
 5. اعلام مکان دقیق مطب ها و کلینیک ها با توجه به نقشه گوگل
 6. و بسیاری موارد دیگر

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین

یکی از مهمترین مسائلی که همواره پزشکان و کلینیک های درمانی از شرکت های طراحی سایت در خواست می نمایند.

قسمتی در سایت است که عمل نوبت دهی را به بیماران انجام می دهد.

این قسمت یکی از مهمترین قسمت های یک سایت پزشکی محسوب می شود.

چرا که می تواند کمک شایانی به بیماران و راحتی آن ها بکند. قطعا این مورد نیز می تواند به نفع پزشکان و کلینیک های پزشکی در جذب بیشتر بیماران به سوی خود باشد.

دیده شدن سایت پزشکی

قطعاً برای شما نیز پیش آمده که با به وجود آمدن موضوعی خاص در بدن خودتان یا اطرافیانتان شروع به تحقیق و سرچ کردن در موتور های جستجو برای به دست آوردن اطلاعاتی در زمینه بیماری خود شده اید.

و سرانجام به وب سایت مورد نظر خود دست پیدا کرده اید و از اطلاعات آن استفاده کرده اید، چه بسا که از آن وب سایت نیز خوشتان آمده باشد و هر روز به آن سر زده و از مطالب آن استفاده کرده باشید.

با توجه به دنیای پر مشغله امروز , عصر جدید اطلاعات و دنیای مجازی نیاز بسیاری از مردم است که بدون اتلاف وقت و گذراندن طولانی زمان در مطب های پزشکی برای صحبت کردن با پزشک خود برای یک پرسش و پاسخ ساده یا گرفتن وقت ویزیت از پزشک مورد نظر خود بتوانند به پزشک خود دسترسی پیدا کنند ، اما این کار چطور امکان پذیر است؟

راه حلی که تیم طراحی سایت و سئو وب داران به پزشکان عزیز پیشنهاد می کند این است که طراحی سایت پزشکی را در اولویت کاری خود قرار دهند.

قیمت طراحی سایت پزشکی

برای اینکه در خصوص قیمت طراحی وب سایت پزشکی صحبت کنیم باید، این نکته را خاطر نشان کنیم که هزینه این قبیل سایت ها با توجه به مواردی که در پایین آمده محاسبه می شود.

 1. طراحی سایت پزشکی چگونه باشد (رنگ بندی و لایه بندی سایت)
 2. خدماتی که در سایت عرضه می شود تا چه میزان باشد.
 3. سایت دارای پنل کاربری باشد یا خیر
 4. گستردگی سایت تا چه میزان باشد. (صفحه اخبار، مقالات، گزاش ها و غیره)

چرا سایت پزشکی داشته باشید؟

با توجه به نتایج آماری تیم طراحی سایت و سئو وب داران مبنی بر پرسش و پاسخ از سایر پزشکان در رابطه طراحی سایت پزشکی و رضایت بیماران ، به این نتیجه رسیده ایم که ، پزشکانی که دارای سایت پزشکی هستند پر درآمدتر از پزشکانی هستند که سایت پزشکی ندارند.

از همه مهم تر بیماران آنها نیز بسیار راضی تر هستند ، چه از نحوه پرسش و پاسخ و چه از لحاظ روند درمان ، زیرا به این واسطه در بسیاری از مواقع لزومی در رفتن به مطب ندارند و در خانه تنها با یک کلیک به نیاز خود پاسخ می دهند و به اهداف خود اعم از وقت دهی ، پرسش یا کسب دانش بیشتر از بیماری خود ، و یا … دست پیدا می کنند.

 • شناخته تر شدن پزشک مورد نظر در بین سایر مردم و حتی پزشکان دیگر از جهت به روز بودن در حوزه تخصص خود و احترام به حقوق بیمار در جهت آسایش بیشتر بیمار.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه.

قرار دادن مقالات پزشکی برای بیماران خود و سایر پزشکان که این امر خود نشان دهنده به روز بودن شما در امر پزشکی است و در نتیجه باعث جلب اعتماد سایر بیماران می باشد.

در اینجا دوباره مزیت های وب سایت پزشکی را می شماریم :

ثبت منشی برای هر پزشک در پنل مورد نظر مشاوره آنلاین
ثبت آنلاین نوبت های بیماران
ارسال پیام آنلاین به بیماران
امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت
ایجاد حساب کاربری برای پزشکان و بیماران

بدین صورت که بیمار می تواند با چت کردن یا به اشتراک گذاشتن صدا به منظور رفع ابهامات خود کمک کند و این کار جدای بحث اعتماد بیماران باعث می شود بیمارانی که راضی هستند اعتماد سایر بیماران را نیز جلب کنند.

 • موقعیت جغرافیایی شما در امر ویزیت در زمان های و مکان های مختلف (مخصوص پزشکان محترمی که در چندین مطب و کلینیک مشغول خدمت دهی هستند)
 • ساختن پرونده پزشکی برای بیماران خود و دسترسی هر زمان و مکان تنها با داشتن نام کاربری و کلمه ورود
 • ساختن سوالات متداول برای بیماران خود در جهت افزایش رضایت آنها و صرفه جویی در زمان شما و آن ها.

مواردی که گفته شد تنها بخشی از امکانات طراحی سایت پزشکی می باشد اما همین موارد دلایل کافی برای طراحی وب سایت پزشکی می باشد.

وب داران و طراحی وب سایت پزشکی حرفه ای

و اما تیم طراحی وب سایت و سئو سایت وب داران با داشتن طراحی سایت پیشرفته و تولید محتوای خوب در قالب ورد پرس و همچنین دانش کافی در رابطه با بهینه سازی سایت این امکان را به وجود آورده تا طراحی سایت پزشکان به صورت کاملا ریسپانسیو با امنیت بالا در مدیریت سایت،  طراحی بخش فایل های ضمیمه به صورت فیلم و تصاویر ، به شما پزشکان عزیز در طراحی سایت پزشکی شما کمک کند .

سخن آخر در طراحی سایت پزشکی

همچنین وب داران با دانش خود مبنی بر سئو سایت به شما کمک می کند تا سایت پزشکی شما بیشتر در معرض دید موتور های جستجو و در صدر آن ها گوگل قرار بگیرد و در نتیجه آمار بازدید کنندگان از سایت شما نیز بالا رود که این امر به مورد اعتماد بودن طراحی سایت پزشکی و یک پزشک هم کمک شایانی می کند.

به امید این که هر پزشک عزیز در ایران زمین برای رفاه حال خود و بیماران سایت پزشکی خود را داشته باشد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه تعرفه های طراحی سایت و سئو سایت به صفحات ” قیمت طراحی وب سایت ” و “قیمت سئو سایت” وب سایت ما مراجعه فرمائید.

مطالب مرتبط : طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت بیمه ، طراحی سایت ورزشی ، طراحی سایت املاک ، طراحی سایت موزیک ، طراحی سایت خبری