بهترین وبسایت های طراحی شده در سال 2018

بهترین وبسایت های طراحی شده در سال 2018

بهترین وبسایت های طراحی شده در سال 2018

امروزه کسب و کارهای نو باید یک وبسایت برای معرفی خود داشته باشند. در چند سال اخیر طراحی وب سایت حرفه ای هزینه های بسیار بالایی داشت ولی امروزه طراحان سایت با وجود ابزارهای آسان بهترین خدمات را برای طراحی سایت را ارائه می دهند. در این مقاله بهترین وبسایت های طراحی شده در سال 2018 را معرفی می کنیم.
همانطور که می دانید طراحی نقش بسیار مهمی در موفقیت کسب و کار اینترنتی شما دارد. شما درصد زیادی از کاربران خود را به خاطر طراحی نامناسب از دست خواهید داد. فونت های غیر قابل خواندن، نبود اطلاعات کافی و غیره کاربران شما را دور می کند.

2018 بهترین وبسایت های طراحی شده در سال

 

1 – Seriously Unsweetened

Drinkseriously یکی از داغترین روندهای طراحی سال 2018 است. این نام تجاری آب درخشان باعث ایجاد یک سایت کاملا مینیمالیستی اما فکری شد.
رنگ های جسورانه پشت بطری های روشن ( برای هر عطر و طعم)، با یک جریان بصری به راحتی قابل اسکن در زیر نشان داده می شود. همچنین لوگوی X شکل را در اختیار شما قرار می دهد که باعث به رسمیت شناختن شدن نام تجاری می شود.
صفحه اصلی ساده، ولی رنگارنگ واقعا توجه را جذب می کند.
از فضای سفید با طرح های رنگی ساده اما متضاد استفاده کنید، تمرکز بر جزئیات کوچک، مانند تغییرات آرم، و استفاده از هدرهایی که به وضوح هر صفحه را توصیف می کنند.

بهترین وبسایت های طراحی شده در سال 2018

 

2 – Lemonade

لیموناد نیز یک نمونه عالی از یک وب سایت جذاب و یک صفحه ای است. پراکنده ,ولی با دکمه هایی که به خوبی عمل می کنند. به عنوان مثال “دریافت قیمت و سوئیچ” در لیموناد بسیار آسان است. این بسیار فوق العاده است.
در پایان سایت چت با مایا را دارید.
مایا با شما در سطح انسان ارتباط برقرار می کند. او حتی یک چهره دارد! این نوع طراحی وب به دلیل تعامل با کاربر بسیار موثر است و اعتبار آن را تأمین می کند. همچنین با واژگان واضح نشان داده شده است.
مثل ایده؟ نکته مفید این است که اسکریپت chatbot خود را در بخش های کوچک بنویسید و هر پاسخ احتمالی کاربر را پیش بینی کنید. و آن را به رایج ترین عبارات کاربر آموزش دهید!
طراح متمرکز UX لیموناددوست داشتنی است،استفاده از تیتر جسورانه ” فراموش کردن همه چیزی که شما در مورد بیمه می دانید ” به دکمه های صورتی.

بهترین وبسایت های طراحی شده در سال 2018

 

3 – Crypton Trading

این سایت یکی از خلاقانه ترین طراحی ها را دارد شاید شما تا به حال طراحی را ندیده باشید و یا شاید منحصر به خود باشد. یک سایت برای دوستداران تکنولوژی است. یک مرکز مبادله کریپتوکورها است. انیمیشن های خیره کننده، حرکتی باعث می شود کاربر خواندن را حفظ کند و این از ویژگی های این سایت است. با هر اسکرول، یک نامه نشان داده می شود، جملات را با سرعت فراغت تشکیل می دهد.
با استفاده از جاوا اسکریپت به راحتی می توانید صفحه خود را با استفاده از پیمایش ها تحریک کنید. اگر هم بلد نیستید نگران نباشید اکثر شرکت های طراحی سایت توانایی انجام این کار را دارند.
پیام خوشامدگویی Crypton Trading بسیار جذاب و گیراست.

بهترین وبسایت های طراحی شده در سال 2018

 

4 – Apple

لیست وب سایت های درخشان نمی تواند بدون اپل باشد. و غول های نوآورانه در سال جاری بزرگ شده اند.
Ganesh، معمار ارشد UX در MVF Global می گوید: “تصاویر فوق العاده واقع گرایانه و حساس خود را که از زاویه های فریبنده گرفته شده برای تبلیغ محصولاتشان” گرفته شده است. او همچنین گفت: “این نورپردازی منحصر به فرد است که واقعا باعث می شود آیفون ها در وب سایت خود پرش کنند.”
تصویر محصول اپل برای آیفون Xs واقعا برجسته و خیره کننده است.
خوب مسلما هرکسی نمی تواند با Apple رقابت کند. اما می توانید تصاویر را با همان کیفیت فروش در سایت خود بگذارید. بنابراین زمان را برای عکس های خود بگذارید و فکر کنید که چه کسی خریدار است. یک تصویر ارزش هزار کلمه را دارد این را هیچ وقت فراموش نکنید.

بهترین وبسایت های طراحی شده در سال 20

 

5 – Leandro Pedretti

به دنبال ایجاد حضور آنلاین شخصی هستید؟ هیچ نمونه ای مانند وب سایت تحریک کننده Leandro Pedretti نیست، در هدر ویژگی های یک ویدیو کامل را نشان دادن نشانه ی مهارت های طراحی وبسایت شرکت است. یک کلیک و شما بلافاصله تحت تاثیر قرار می گیرید.
فیلم ها چگونه موثر هستند؟ ویدئوها بیشتر از عکسها باعث تحریک شدن احساسات می شوند توصیه می کنیم با افزایش سرعت سایت از آن ها استفاده کنید اما محتوا را کوتاه و شیرین نگه دارید.
Leandro Pedretti با هدر ویدیو بازدید کنندگان را جلب می کند.

بهترین وبسایت های طراحی شده در سال 2018

 

6 – Harry’s

شرکت مردانه، هری، عملکرد تلفن همراه را با نگاه پاک و براق خود به حداکثر می رساند.
اگر شما در حال ساخت یک فروشگاه تجارت الکترونیک هستید، ابتدا اطمینان حاصل کنید که در جدیدترین تم های پاسخگو تلفن همراه سرمایه گذاری کنید. سپس، وظایف رایج ترین کاربران خود را به طور واضح پیشنهادات خود را به راحتی لغو کنید و منوها را کوتاه نگه دارید!
وب سایت تجارت الکترونیک شما نیز باید عکس های حرفه ای محصول را نمایش دهد. این اعتماد به نفس را افزایش می دهد و سهام خود را بدون فروشگاه آجر و ملات نمایش می دهد. این چیزی است که ما در مورد هری، که توسط Shopify ساخته شده، را دوست داریم.
هری یک مثال ساده از موضوع تمیز و ساده برای تلفن همراه است.

بهترین وبسایت های طراحی شده در سال 2018

بهترین طرح های وبسایت در سال 2018

بهترین وب سایت های طراحی شده
1 – Seriously Unsweetened/ ساده گرایی یا مینیمالیسم عجیب و غریب.
2 – Lemonade/ کاربر متمرکز، با تعامل نوآورانه
3 – Crypton Trading/ انیمیشن حرکتی عالی
4 – Apple/ عکس های محصولات بسیار قدرتمند
5 – Leandro Pedretti/ هدر ویدئو
6 – Harry’s/ ساخته شده برای تلفن همراه

نکات مهم در انتخاب یک طراحی سایت

 

مقالات مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.