تصاویر حرفه ای برای وبسایت را از کجا پیدا کنیم؟

تصاویر حرفه ای برای وبسایت را از کجا پیدا کنیم؟
4.8/5 - (5 امتیاز)
پیدا کردن تصاویر با کیفیت مناسب برای طراحی وبسایت شما بسیار مهم است. کیفیت تصاویر می تواند بر میزان بازدید از وب سایت شما تأثیر بگذارد. همه ما تمایل به حرکت به سمت تصاویر زیبا را داریم ولی تصاویر حرفه ای برای وبسایت خود را از کجا پیدا کنیم؟
این را بدانیم که 90 درصد از تمام اطلاعاتی که وارد مغز می شوند بصری است.
ما چند توصیه مختلفی داریم که می توانید تصاویری با کیفیت بالا را پیدا کنید. برخی از این منابع رایگان هستند و برخی برای خدمات هزینه دریافت می کنند.
نکته ای که باید قبل از هر چیزی به آن توجه کنید بهینه سازی تصویر را فراموش نکنید.
عکس رایگان. آنها برای شما رایگان هستند و شما می توانید آنها را در وب سایت خود دانلود کنید و آن را استفاده کنید.
تصاویر با پرداخت هزینه. با پرداخت هزینه شما به طیفی عظیم از تصاویر دسترسی پیدا می کنید که هر صنعتی را پوشش می دهد.
ما توصیه هایی برای منابع آزاد و پرداخت شده ارائه خواهیم داد.

تصاویر حرفه ای برای وبسایت را از کجا پیدا کنیم؟

تصاویر حرفه ای برای وب سایت را از کجا پیدا کنیم؟

IM Free(رایگان)

یک منبع رایگان از IM Creator است و تصاویر برای شما آزادانه تحت مجوز Creative Commons استفاده می شوند. ما واقعا بسیاری از عکس ها را در اینجا دوست داریم، زیرا آنها حس واقعی و اصالت دارند IM Fre. دسته بندی تصاویر توسط مجموعه ها / دسته ها مانند محیط، هنر و موسیقی، کسب و کار، سیاه و سفید، منظره شهر، آموزش و پرورش، مد و زیبایی، غذاها و نوشیدنی ها، الهام، سبک زندگی، طبیعت، مشاغل، مردم، فن آوری و غیره. این یک منبع فوق العاده است.

Unsplash.com (رایگان)

Unsplash یک وبسایت است که هر 10 روز 10 عکس رایگان با وضوح بالا ارائه می دهد. هنگامی که شما از وبسایت بازدید می کنید، تقریبا تعداد بی شماری از عکس های زیبا و حرفه ای گرفته شده و کاملا رایگان است. فقط پیمایش را پایین نگه دارید و می توانید از آنها استفاده کنید. شما همچنین باید یادداشت مجوز را بخوانید تا بدانید چگونه باید از تصاویر Creative Commons استفاده کنید.

500px.com (رایگان)

500px.com یکی از مکان های مورد علاقه ما برای پیدا کردن تصاویر رایگان و پرداخت شده است. یکی از چیزهایی که ما واقعا در مورد این سایت دوست داریم خلاقانه بودن تصاویر است. کیفیت این تصاویر رایگان به همان اندازه که از چند منبع دیگر پرداخت می شود. ما دریافتیم که تصاویر موجود در اینجا هنری تر هستند و برخی از عکس های واقعی زندگی، بسیار واقعی تر از عکس های کنسرو شده از منابع دیگر هستند.

Flickr.com (رایگان)

من مطمئنم که نام Flickr را شنیده اید، زیرا بزرگترین منبع تصاویر رایگان است. در زمان این مقاله، آنها بیش از 43 میلیون عکس رایگان وجود داشته است. چالش این است که آنها همیشه تصاویر با کیفیت بالا ندارند، اما شما می توانید بسیاری از تصاویر طبیعی را پیدا کنید، زیرا مردم می توانند تصاویر خود را آنلاین در فلیکر به اشتراک بگذارند. بنابراین تصاویر بیش از حد “مطرح” نیست.

stocksnap

StockSnap.io دارای انتخاب های زیادی از تصاویر با وضوح بالا است و روزانه به روز می شود. شما به راحتی می توانید تصاویری را که مربوط به سایت شما هستند جستجو کنید، اما از آنجا که آهنگ های دانلود خود را پیگیری می کنید، این روند بسیار ساده تر می شود. هر تصویر تحت مجوز Creative Commons CC0 قرار می گیرد، بنابراین شما می توانید هر عکس را بر روی سایت کپی، تغییر و توزیع کنید.

shopify

Powered by Shopify، Burst همچنین تصاویری را که طبق مجوز Creative Commons Zero (CC0) قرار دارند، ارائه می دهد که این بدان معنی است که شما می توانید از عکس ها برای هر هدف به صورت رایگان استفاده کنید.

Dreamstime

Dreamstime نیاز به ثبت نام برای یک حساب کاربری دارد، اما نگران نباشید، آن رایگان است. این به راحتی قابل جستجو است، حاوی حدود 60 میلیون تصویر است و به طور مرتب به روز می شود.

(تیم طراحی و بهینه سازی سایت وب داران شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می نماید.)

Pixabay

اگر تصویری است که تحت Creative Commons CC0 منتشر شده است، می توانید آن را در Pixabay پیدا کنید. این تصاویر با وضوح بالا هستند و شما مجبور نیستید برای عضو شدن ثبت نام کنید.

Free Digital Photo

در حالی که Free Digital Photos تصاویر خوبی را رایگان ارائه می دهدبه خوبی آنها فقط در ابعاد کوچکتر هستند. اگر شما می خواهید تصاویر بزرگتر و یا با حذف attribution استفاده کنید ، شما باید تصویر را با قیمت مناسب خریداری کنید.

Free Image

تصاویر رایگان freeimage شامل یک گالری قابل جستجو بزرگ از بیش از 350،000 عکس است. اگر یک شکایت وجود دارد این واقعیت است که دانلود عکس نیاز به یک روند ثبت نام طولانی دارد. با این حال، عضویت رایگان است.

Pexels

Pexels هزاران تصویر با کیفیت بالا را جستجو می کند که تحت CC0 دارای مجوز هستند و هر ماهه تصاویر جدیدی اضافه می شود. بدون عضویت لازم است

Freestocks.org

Freestock یک سایت دیگر است که طیف گسترده ای از عکس های با کیفیت بالا که تحت Creative Commons CC0 منتشر شده است.

Free Photo Bank

بانک عکس های رایگان یا freephotobank دارای مجموعه ای چشمگیر از عکس های رایگان است که شما می توانید بدون ثبت نام برای عضو شدن دانلود کنید. با این حال، تصاویر را نمی توان تغییر داد.

Morguefile

Morguefile آغاز شده توسط مایکل کانرز در سال 1996 یکی از قدیمی ترین وب سایت های تصویری رایگان در اینترنت است. پس از تکمیل یک ثبت نام کوتاه، می توانید به تصاویر دسترسی داشته باشید.

نکات مهم برای انتخاب یک طراح سایت

 

سیاوش رستمی

سیاوش رستمی موسس، نویسنده و سئو کار وب داران می باشد. بیشتر از 10 سال در زمینه سئو و طراحی سایت مشغول به کار است. و عاشقانه حرفه اش را دوست دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *